Rajzpályázati sikerek
Horváth Tünde 2009-12-03

Kitűnő alkotások

A hajmáskéri Gábor Áron Általános Iskola, a Gábor Áron Napok keretében rajzpályázatot hirdetett a Veszprémi Többcélú Kistérségi Társulásba tartozó Veszprém környéki és a meghívott iskolák számára.
A Pályázat témája:
- Alsó tagozat: "Meseországban jártam, s a következőket láttam"
- Felső tagozat: Hangulatok és érzelmek a színek tükrében.
Egy tanuló egy tetszőleges technikával készített A/4-es formátumú, felkasírozott munkával pályázhatott.

A képeket független szakértői zsűri bírálta el, és a beérkezett művekből kiállítást rendeztek.

A rajzpályázatra 131 mű érkezett. A nemesvámosi Petőfi Sándor Általános Iskola tanulói kiváló eredményt értek el.
Az iskolánból kiállításra került munkák a következők (emléklapot kaptak):
Takács Boglárka 2. o.: Meseváros, Angyal Vivien 2. o.: Meseország, Kovács Ildikó 3. o.: Kacsalábon forgó vár, Csőgör Boglárka 3. o.: Varázslat, Eszenyi Alexandra 3. o.: Táltos paripa, Cseh Regina 3. o.: A szörny, Hajgató József 4. o.: A törpék világa, Biki Dominika 4.o.: A mesék faluja.
Hunyadvári Laura 5.o.: A macska vágya - különdíj, Papp Dorottya 6.o.: Ősz a hegyi faluban - 1. díj, Bócsa Szelina 6. o.: Boszorkány erdő, Bakonyi Alexandra 6. o.: Ősz - 3. díj, Kovács Krisztián 7.o.: Balatoni vihar - 1. díj, Suller Mátyás 7.o.: Hideg idő, Bors Rebeka 8. o.: Hideg hegyek, Nyíri Melinda 8.o.: Romantika, Horváth Viktória 8.o. Múló idő - 3. díj, Német Melinda Gina 8.o.: Gondolatörvény.

Díjazott munkák a következők (oklevélben és könyvjutalomban részesültek):

Papp Dorottya 6.o.: Ősz a hegyi faluban - 1. díj

Bakonyi Alexandra 6. o.: Ősz - 3. díj

Hunyadvári Laura 5.o.: A macska vágya - különdíj

Kovács Krisztián 7.o.: Balatoni vihar - 1. díj

Horváth Viktória 8.o. Múló idő - 3. díj

Gratulálok az iskola nevében!
A pályázaton kiállított munkák ide kattintva nézhetők meg.
Horváth Tünde rajz tanár