Jótékonyság az iskoláért
Horváth Tünde 2009-11-23

Erzsébet napi bál

A nemesvámosi Kultúrotthonban 2009. november 21-én (szombaton) 20 órai kezdettel rendezte meg a Szülői Munkaközösség az Erzsébet napi bált. A megjelentek az 500 Ft-os belépőjeggyel a diákokat támogatták.
Néhányan, akik nem jöttek el, úgy segítették az iskolát, hogy beküldték a jegy árát az osztályfőnöknek. Köszönet nekik is. Sajnos azonban az idei bevétel jóval elmaradt az előző évitől.

A meglepetés műsort Peidl Éva tanárnő és a húgának gyönyörű éneke nyitotta meg. Magyar és német népdalokat adtak elő. Őket két rock and roll pár fergeteges tánca követte, amiben szerepelt iskolánk nyolcadikos tanulója, Horváth Kristóf. Zárásul a Szülői Munkaközösség western táncának élénk ritmusa teremtette meg a vidám hangulatot. A műsort a közönség elismerő tapssal köszönte meg.
Sajnálhatják, akik elmulasztották ezt a vigasságot.

A bál pillanatai ide kattintva tekinthetők meg.