Kirándulás - Budapest
Horváth Tünde 2017-09-18

Erdővarázs – beköltözött az erdő a városba!

Ökoiskolánk 3. és 4. osztályos tanulói az országos Erdészeti Egyesület programjára látogattak el Budapestre. Interaktív erdei kincsestár s népszerű színpadi programok várták az iskolás csoportokat, akik számára fontos a magyar erdők sokszínű, értékes természeti környezete. A természetvédelem, az ökoturizmus, az erdei növény- és állatvilág, az erdész különleges munkája, az erdei vasutak, és az erdészeti erdei iskolák mind megelevenedtek a rendezvényen. Tizenöt tematikus sátorban tartottak foglalkozásokat és bemutatókat. A tartalmas programok mellett értékes ajándékokkal is gazdagodtak a résztvevők.
A délutáni programot megelőzően ellátogattunk a Hadtörténeti Múzeumba, ahol Mátyás király korával ismerkedhettünk.
Az eseményről készült fotók ide kattintva érhetők el.