Versenyeredmény - informatika
Horváth Tünde 2015-12-03

Informatika minden mennyiségben

A Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakközépiskolája a 2015/2016-ös tanévben 4. alkalommal rendezte meg a háromfordulós informatika versenyét, az Iparis Informatikaversenyt a közoktatásban tanuló 7-8. évfolyamos diákok számára. A verseny célja, hogy az informatika és programozás iránt érdeklődő tanulók összemérhessék tudásukat. Megismerjék a számítógépes szórakozási lehetőségek történetét, technikai hátterét és azok hatásait.
Iskolánkból kettő, két fős csapat nevezett be a 8. osztályból. Kiss Ábel és Német Ákos, valamint Szoboszlai Dániel és Baumgartner Benjamin. Az első és második forduló levelezős - interneten feltöltött - feladatai után november 20-án délután került sor a döntőre az Ipari Szakközépiskolában, ahol Kiss Ábel és Német Ákos különdíjat kapott.
Minden résztvevőnek gratulálunk a kitartó, eredményes munkájához!