Farsang
Horváth Tünde 2015-01-30

Vidám maskarások

A Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskolában 2015.január 30-án délután rendezték meg a farsangi mulatságot a Sportcsarnokban. Az alsó és felső tagozatosok ebben a tanévben először, rendhagyó módon együtt szórakozhattak. A kisebbek nagy számban öltöztek be ötletes maskarákba. A felsősök közül azonban kevesen bújtak jelmezbe, és öltöttek magukra álarcot. A bemutatkozó felvonulás után a diákönkormányzat vezetője, Szalma Csilla tanárnő mókás vetélkedőivel szórakozhattak a tanulók, majd a tombolasorsoláson izgulhattak. Végül táncolhattak, ha volt még kedvük hozzá. A rendezvény alatt a szülői munkaközösség szervezésében a szülők gondoskodtak a finom falatokról, az üdítőkről és segítették a lebonyolítást. Köszönet illet mindenkit, aki részt vett a farsangi hangulat megteremtésében, a jelmezek elkészítésében. Aki élt az alkalom adta lehetőséggel, az jól érezhette magát ezen a bolondozós, vidám napon.
Az eseményről készült képek itt találhatók.