Rajzpályázat Verga Zrt. - díjátadó
Horváth Tünde 2012-12-19

Alkotni öröm

Diákjaink életkor szerinti korcsoportokban vettek részt a Verga Zrt. által kiírt rajzpályázaton, amelynek témája a közelgő ünnepek "Suttog a fenyves zöld erdő" címmel. Iskolánkból 51 tanuló munkája került beadásra december 6-án, a nevezési határidőig. A több tanórai munkálkodás meghozta gyümölcsét, mert igen szép eredmények születtek. 20 iskola 322 beküldött munkái közül választották ki díjazásra iskolánkból a következő alkotókat:

1. helyezett: Papp István 6. o., Angyal Vivien 5. o.
2. helyezett: Kozma Nikolett 2. o., Rudeczki Mária 2. o., Patkó Boglárka 5. o., Szoboszlai Soma 6. o.
3. helyezett: Pongrácz Lili 1. o., Antal Dóra - Imre Rebeka 4. o.
Különdíj: Bardon Szilárd, 2. o., Kovács-Sashalmi Katinka 2. o.

Az első helyezettek december 18-án 18 órakor a Verga Zrt. karácsonyi rendezvényén vették át a díjukat a Veszprémi Művelődési Központ és Könyvtár épületében. A többiek az iskolában kapták meg a jutalmukat, ahová elhozták ajándékaikat a pályázatot kiíró cég munkatársai.
Gratulánunk a helyezetteknek és minden résztvevő diáknak!

A rajzpályázatra beküldött alkotások ide kattintva böngészhetők.
A díjátadó képei itt érhetők el.

Horváth Tünde
rajz tanár