Suzuki futóverseny
Horváth Tünde 2010-06-09

"A Nagyfutam"

A Petőfi Sándor Általános Iskola tanulói közül tizennyolcan vettek részt a Suzuki Olimpiának nevezett, "A Nagyfutam" futóversenyen június 5-én Csopakon. A verseny célja, hogy felhívja a gyerekek, családok és idősek figyelmét az egészséges és sportos életmódra.
A pályát a település forgalom elől elzárt utcáin jelölték ki. A mezőny 10 órakor rajtolt el. Először a gyerekek vágtak neki a távnak, akik 2 km-t teljesítettek. A beérkezésük után indultak a felnőttek, őnekik 4 km-es versenytávon kellett megméretni az erejüket.
Az iskolánk diákjai közül többen oklevelet és pólót kaptak, elért eredményük jutalmául.
A résztvevő tanulók névsora: Suller Levente, Nagy Krisztián, Kripli Richárd, Szamosi Lilla, Varga Dániel, Czvetkó Bendegúz, Krámli Tamás, Molnár Marin, Tóth Albert Martin, Mustos Rebeka, Fáth Krisztina, Vodenyák Csilla, Fábián Sarolta, Papp Dorottya, Kishalmi István, Dávid Krisztofer, Papp István, Hegyi Barnabás.
Gratulálunk neki!
A képek ide kattintva tekinthetők meg.