ISKOLAI NÉVSOR A 2014/2015-ÖS TANÉVBEN

 

1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Klajkó Katalin

  1. Baráth Richárd
  2. Bódis Eszter
  3. Borbás Dániel Zoltán
  4. Denk Olivér
  5. Havelda Nóra Dóra
  6. Horváth Dorottya
  7. Horváth Luca
  8. Kormos Roland Balázs
  9. Krámli Adrienn
  10. Nagy Liliána Melinda
  11. Pataki Tamás
  12. Sári Jázmin
  13. Simon Bence
  14. Szabó György
  15. Szilágyi Zsolt
  16. Takács Emese
  17. Talián Dániel
  18. Varga Sándor Patrik
  19. Vörös Hanna

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Németh Ildikó
Osztályfőnök: Boldizsár Krisztina

  1. Balogh Dániel
  2. Bódis Csenge
  3. Czuczai Fruzsina
  4. Csaba Patrik
  5. Dávid Bálint
  6. Egner Misel Zsombor
  7. Gaier Eszter Teodóra
  8. Hunyadvári Balázs
  9. Kalamász Rebeka Alojzia
  10. Kelemen Miksa Ferenc
  11. Kis Anna
  12. Kiss Violetta
  13. Krámli Melinda
  14. Molnár Réka
  15. Pandúr Levente
  16. Simon Imre
  17. Szabó Jázmin
  18. Széphalmi Fanni
  19. Szoboszlai Csaba
  20. Szölöskei Szabolcs
  21. Talián Viola

3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Éberhardt Ilona
Osztályfőnök: Martin Gyöngyi

  1. Angyal Dóra
  2. Bardon Erik
  3. Békefi Dániel
  4. Biki Dóra
  5. Blank Máté Norman
  6. Böröndi Ádám
  7. Dávid Ferenc
  8. Kántor Kamilla
  9. Kertay Viola
  10. Kondics Dávid
  11. Kovács-Sashalmi Zoltán
  12. Németh Gábor
  13. Pataki Bettina
  14. Pongrácz Lili Panna
  15. Szabó Attila
  16. Szigecsán Áron
  17. Tóth Sára Virág
  18. Törteli Boglárka
  19. Véghelyi Dorina

4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnárné Fekete Andrea
Osztályfőnök: Tunner Dóra

  1. Bardon Szilárd
  2. Baumgartner Ferenc Bálint
  3. Bense Karina Réka
  4. Borbély Tamás
  5. Csaba André Zoltán
  6. Cseh Nikolasz Roland
  7. Győri Liliána
  8. Harmati Kinga
  9. Harmati Máté
  10. Havelda Eszter Ágnes
  11. Kormos József Dániel
  12. Kovács-Sashalmi Katinka
  13. Kozma Nikolett
  14. Nagy Boglárka
  15. Nagy Gábor
  16. Nagy Vivien Martina
  17. Rudeczki Mária Noémi
  18. Sárvári Alexa
  19. Varga Bálint
  20. Vörös Zsüliett

5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Fodorné Szöllősi Dorottya
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Antal László
  2. Eszenyi Nikolett Eszter
  3. Horváth Csenge
  4. Kádár Regina Leila
  5. Kelemen Patrik Imre
  6. Kiss Máté
  7. Patkó Botond
  8. Rudeczki Péter Dominik
  9. Szabó Imre
  10. Szabó László Zsolt
  11. Szilágyi Árpád
  12. Takács Regő
  13. Tobak Barbara
  14. Zabó Ádám
  15. Zsolnai Benjámin

 

6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

    1. Antal Dóra
    2. Baráth Kitti
    3. Bartalis Norbert
    4. Borbély Ádám
    5. Czuczai Dorina
    6. Csaba Zsombor
    7. Csomai Gábor
    8. Dávid Imre Benjámin
    9. Faller Marianna
    10. Farkas Szabolcs
    11. Győri Cintia
    12. Győri Eszter Anna
    13. Havelda Ádám
    14. Horváth Márton
    15. Imre Rebeka Réka
    16. Pongrácz Kitti Anna
    17. Sárfi Levente
    18. Szíj Tamás
    19. Varga Dominik

 

7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváth Tünde
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Angyal Vivien
  2. Baumgartner Benjamin
  3. Dupcsik Réka
  4. Eszenyi Alexandra Viktória
  5. Kertay Panna
  6. Kiss Ábel
  7. Kripli Nikolett
  8. Németh Ákos
  9. Patkó Boglárka
  10. Sáska Maja
  11. Straub Zoé
  12. Szoboszlai Dániel
  13. Takács Boglárka
  14. Varga Ádám
  15. Varga Dániel
  16. Zabó Zsófia



8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Cseh Regina Naomi
  2. Dávid Krisztofer
  3. Hamvas Csaba Viktor
  4. Hegyi Barnabás
  5. Horváth Ákos Miklós
  6. Kishalmi István János
  7. Kiss Levente Imre
  8. Kovács Anita
  9. Kovács Ildikó
  10. Krámli Máté
  11. Linczmajer Enikő
  12. Papp István
  13. Pintér Dominika
  14. Schuszter Patrik
  15. Szakasits Fanni
  16. Szoboszlai Soma
  17. Tóth Albert Martin
  18. Varga Dominika
  19. Vida Péter

 

 
 


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)