ISKOLAI NÉVSOR A 2013/2014-ES TANÉVBEN

 

1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Klajkó Katalin
Osztályfőnök: Németh Ildikó

  1. Balogh Dániel
  2. Bódis Csenge
  3. Czuczai Fruzsina
  4. Csaba Patrik
  5. Dávid Bálint
  6. Egner Misel Zsombor
  7. Gaier Eszter Teodóra
  8. Hunyadvári Balázs
  9. Kalamász Rebeka Alojzia
  10. Kelemen Miksa Ferenc
  11. Kis Violetta
  12. Kiss Anna
  13. Kónya Ivett
  14. Krámli Melinda
  15. Molnár Réka
  16. Pandúr Levente
  17. Simon Imre
  18. Szabó Jázmin
  19. Széphalmi Fanni
  20. Szoboszlai Csaba
  21. Talián Viola

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Éberhardt Ilona
Osztályfőnök: Martin Gyöngyi

  1. Angyal Dóra
  2. Bardon Erik
  3. Békefi Dániel
  4. Biki Dóra
  5. Blank Máté Norman
  6. Böröndi Ádám
  7. Dávid Ferenc
  8. Kántor Kamilla
  9. Kertay Viola
  10. Kovács-Sashalmi Zoltán
  11. Németh Gábor
  12. Pataki Bettina
  13. Pongrácz Lili Panna
  14. Szabó Attila
  15. Szigecsán Áron
  16. Tóth Sára Virág
  17. Törteli Boglárka
  18. Véghelyi Dorina

3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnárné Fekete Andrea
Osztályfőnök: Moór Zsanett

  1. Bardon Szilárd
  2. Baumgartner Ferenc Bálint
  3. Bense Karina Réka
  4. Borbély Tamás
  5. Csaba André Zoltán
  6. Cseh Nikolasz Roland
  7. Győri Liliána
  8. Harmati Kinga
  9. Harmati Máté
  10. Havelda Eszter Ágnes
  11. Kormos József Dániel
  12. Kovács-Sashalmi Katinka
  13. Kozma Nikolett
  14. Nagy Boglárka
  15. Nagy Gábor
  16. Nagy Vivien Martina
  17. Rudeczki Mária Noémi
  18. Sárvári Alexa
  19. Varga Bálint
  20. Vörös Zsüliett

4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Boldizsár Krisztina

  1. Antal László
  2. Csőgör Csenge
  3. Eszenyi Nikolett Eszter
  4. Horváth Csenge
  5. Kádár Regina Leila
  6. Kelemen Patrik Imre
  7. Kiss Máté
  8. Patkó Botond
  9. Rudeczki Péter Dominik
  10. Szabó Imre
  11. Szabó László Zsolt
  12. Szilágyi Árpád
  13. Takács Regő
  14. Tobak Barbara
  15. Zabó Ádám
  16. Zsolnai Benjámin

 

5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

    1. Antal Dóra
    2. Baráth Kitti
    3. Bartalis Norbert
    4. Borbély Ádám
    5. Czuczai Dorina
    6. Csaba Zsombor
    7. Csiszár Andrea
    8. Csomai Gábor
    9. Dávid Imre Benjámin
    10. Faller Marianna
    11. Farkas Szabolcs
    12. Győri Cintia
    13. Győri Eszter Anna
    14. Havelda Ádám
    15. Horváth Márton
    16. Imre Rebeka Réka
    17. Pongrácz Kitti Anna
    18. Sárfi Levente
    19. Szíj Tamás
    20. Varga Dominik

 

6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváth Tünde
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Angyal Vivien
  2. Baumgartner Benjamin
  3. Dupcsik Réka
  4. Illikmann Eliza
  5. Kertay Panna
  6. Kiss Ábel
  7. Kripli Nikolett
  8. Németh Ákos
  9. Patkó Boglárka
  10. Sáska Maja
  11. Straub Zoé
  12. Szoboszlai Dániel
  13. Takács Boglárka
  14. Varga Ádám
  15. Varga Dániel
  16. Zabó Zsófia



7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Cseh Regina Naomi
  2. Csőgör Boglárka
  3. Dávid Krisztofer
  4. Eszenyi Alexandra Viktória
  5. Hamvas Csaba Viktor
  6. Hegyi Barnabás
  7. Horváth Ákos Miklós
  8. Kishalmi István János
  9. Kiss Levente Imre
  10. Kovács Anita
  11. Kovács Ildikó
  12. Krámli Máté
  13. Linczmajer Enikő
  14. Papp István
  15. Pintér Dominika
  16. Schuszter Patrik
  17. Szakasits Fanni
  18. Szoboszlai Soma
  19. Tóth Albert Martin
  20. Varga Dominika
  21. Vida Péter

 

8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Dr. Ferencz Istvánné
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Barabás Klaudia
  2. Benkő Dominik
  3. Biki Dominika
  4. Csomai Dávid
  5. Eigner Beatrix Anna
  6. Faller Bettina
  7. Hajgató József
  8. Hamvas Richárd Róbert

 

 


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)