ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2018-12-10

Képszerkesztés és szövegszerkesztés modul vizsgaeredményei

Iskolánkban lehetőség van ECDL bizonyítvány megszerzésére. A vizsgák modulrendszerűek, azaz többször kell vizsgázni, különféle informatikai témakörökből.

A vizsgák 2018. 12. 06-án zajlottak Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő vizsgaközpontban. A képszerkesztésre 11 fő 8. osztályos jelentkezett, és 10-en sikeres vizsgát tettek. A diákoknak ez volt az 5. vizsgájuk. A szövegszerkesztésre 20 fő 7. osztályos jelentkezett és mind a 20-an sikeres vizsgát tettek a legelső megmérettetésükön.
8. osztályosok: Borbély Tamás, Csaba André, Harmati Kinga, Harmati Máté, Havelda Eszter, Kocsó Attila, Kovács-Sashalmi Katinka, Kozma Nikolett, Sárvári Alexa, Varga Bálint.
7. osztályosok: Angyal Dóra, Bardon Erik, Békefi Dániel, Biki Dóra, Blank Máté, Böröndi Ádám, Cseke Regina, Kertay Viola, Kondics Dávid, Kovács-Sashalmi Zoltán, Kókai Bálint, Kőris Zoé, Németh Gábor, Németh Krisztián, Pataki Bettina, Pongrácz Lili, Szigecsán Áron, Tóth Sára, Törteli Boglárka, Véghelyi Dorina.
Gratulálunk ehhez a szép teljesítményhez!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.