Vastag Ricsi műsora
Horváth Tünde 2018-12-03

Szórakoztató délután

Adventhez közeledve a karácsonyi ünnepkör jeles hagyományait, népszokásait elevenítette fel az érdeklődőknek Vastag Ricsi bácsi. Az előadó a program egészében magára vonta a gyerekek figyelmét, interaktív módon bevonta őket a játékokba. Dalokat, játékokat, mondókákat tanított. A gyerekek (1-4. osztályos tanulók) figyelmét végig lekötötte. Pozitív, nyugodt, kedves személyisége megfogta a gyerekeket, felnőtteket egyaránt. Figyelt arra, hogy helyi jellegzetességet is becsempésszen az előadásba. Nagyon hangulatos, jókedvű órát tölthettünk együtt. Köszönjük!
A program a Nemesvámosi Könyvtári, Információs és Közösségi Hely szervezésében, a Könyvtárellátási Szolgáltatási Rendszer keretében, az Eötvös Károly Megyei Könyvtár támogatásával valósult meg.
A képek ide kattintva érhetők el.