ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2018-06-12

Számítógépes alapismeretek és adatbázis-kezelés modul vizsgaeredményei

Iskolánkban lehetőség van ECDL bizonyítvány megszerzésére. A vizsgák modulrendszerűek, azaz többször kell vizsgázni, különféle informatikai témakörökből.

A vizsgák helyszíne Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő vizsgaközpontban található. A két vizsga 2018. 06. 04-én 14:30-kor egyidőben zajlott. Erre 11 fő 7. osztályos és 7 fő 8. osztályos diák jelentkezett és mindenki sikeres vizsgát tett.
A 7. osztályos diákoknak ez volt a 4. vizsgájuk, a 8. osztályosoknak pedig a 7.
7. osztályosok: Bardon Szilárd, Borbély Tamás, Csaba André, Harmati Kinga, Harmati Máté, Havelda Eszter, Kocsó Attila, Kovács-Sashalmi Katinka, Kozma Nikolett, Sárvári Alexa, Varga Bálint.
8. osztályosok: Antal László, Kiss Máté, Patkó Botond, Szabó László, Szilágyi Árpád, Takács Regő, Tobak Barbara.
Gratulálunk ehhez a szép teljesítményhez!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.