ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2018-05-03

Online alapismeretek és táblázatkezelés modul vizsgaeredményei

Iskolánkban lehetőség van ECDL bizonyítvány megszerzésére. A vizsgák modulrendszerűek, azaz többször kell vizsgázni, különféle informatikai témakörökből.

A táblázatkezelés vizsga 2018. 04. 25-én 15:30-kor zajlott, erre egy 8. osztályos diák jelentkezett és sikeres vizsgát tett.
Az online alapimeretek vizsgára 2018. 04. 27-én 14:30-kor került sor. Ekkor tizenegy 7. osztályos diák tette próbára tudását és teljesítette a feladatot. A vizsgák helyszíne Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő vizsgaközpontban található. A 8. osztályos diáknak ez volt a 6. vizsgája, a hetedikeseknek pedig a 3.
8. osztályos: Takács Regő.
7. osztályosok: Bardon Szilárd, Borbély Tamás, Csaba André, Harmati Kinga, Harmati Máté, Havelda Eszter, Kocsó Attila, Kovács-Sashalmi Katinka, Kozma Nikolett, Sárvári Alexa, Varga Bálint.
Gratulálunk ehhez a szép teljesítményhez!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.