ÜNNEPSÉG AZ ALCOA ALAPÍTVÁNY TÁMOGATÁSÁNAK ELNYERÉSÉRE
Horváth Tünde 2009-11-18

Húszan kaptak támogatást az Alcoa-tól

Az Alcoa az egyik legnagyobb mecénás jellegű adományozó Magyarországon. Iskolánkat is támogatták 2009-ben, 15.000 USA dollár értékben, amit az intézményünk pályázaton nyert el.

Ezt az összeget egy modern, felszereltségű, multifunkcionális tanterem berendezésére fordítja az iskola, amelynek a kialakítása jelenleg is zajlik. Elsősorban a nyelvtanítást segítő, korszerű nyelvi labor készül, de más tantárgyak tanítására is alkalmas lesz.

Az Alcoa Alapítvány 2009. évi adományaival kapcsolatos ünnepségre november 11-én, délután három órakor került sor az Alcoa-Köfém Kft. Klubházában. Ide meghívták Sári Lajost, Nemesvámos polgármesterét és a Petőfi Sándor Általános Iskola képviselőjét, Szokolainé Polyák Tünde igazgatót. A vendégek a Sulitükör 2008-2009-es számával, és Petőfi Sándor verses kötetével kedveskedtek.
A rendezvényről beszámolt a Fejér Megyei Hírlap is. A cikk, ide kattintva tekinthető meg .