Rajzpályázatok
Horváth Tünde 2016-06-23

Válogatás az elmúlt időben megjelent rajzpályázatok közül:

Ha unatkoznál a nyári szünetben, vegyél részt rajzpályázatokon!
A nyári határidős pályázatok esetében, a rajzok beküldéséről neked, vagy a szüleidnek kell gondoskodni!

Lovak gyerekszemmel - Rajzpályázat
A pályázat keretében 3-12 évesek lovas rajzokkal alföldi családi hétvégére pályázhatnak.

Színpompás tavasz, napfényes nyár - Alkotói pályázat általános iskolásoknak
A pályázat keretében általános iskolások rajzokkal, festményekkel díjakra pályázhatnak.

Magyar népmese napja - Rajzpályázat
A Zuglói Ifjúsági Centrum rajzpályázati felhívása a Magyar Népmese Napja alkalmából. A pályázat témája: Kedvenc mesém és mesehősöm, a Magyar Népmese világából.

Környezetvédelmi rajzpályázat általános iskolásoknak
A pályázat keretében általános iskolások környezetvédelmi témájú rajzokkal tárgyjutalomra pályázhatnak.

Kamilla, az Év Gyógynövénye - Rajzpályázat 7-15 éves gyerekeknek
A pályázat keretében 7-15 évesek kamillát vagy egyéb gyógynövény és azok alkalmazhatóságát ábrázoló rajzokkal ajándékcsomagra, botanikus kertekbe szóló családi belépőkre pályázhatnak.

"Szigetköz - színekkel, szívből, szabadon..." - Rajzpályázat
A pályázat keretében 1-9. osztályosok rajzokkal, festményekkel tárgyjutalomra, kiállításon való részvételre pályázhatnak.

Rajzolj egy bohócot! - Rajzpályázat gyerekeknek és felnőtt gyerekeknek
A Bohócszínház Alapítvány rajzpályázata "Rajzolj egy bohócot!" címmel gyerekeknek és felnőtt gyerekeknek.

Az ötletgazdag és igényesen elkészített munkákhoz, kitartó alkotó kedvet kívánok! :-)

Horváth Tünde
rajz tanár