Vámosok találkozója
Horváth Tünde 2016-06-01

Vámos nevű települések vetélkedtek

2016. május 28-án, Budapesten részt vettünk a Vámos Települések Szövetsége Gyermekvetélkedőn.
Nagyon örültünk a meghívásnak, hiszen évről-évre, eddig is rendszeresen részt vettünk a találkozón. Ebben a tanévben Antal Dóra, Antal László, és Farkas Szabolcs képviselte az intézményünket, Szokolainé Polyák Tünde igazgatónő, és Szöllőskei Lászlóné kíséretében.
Az előre kiadott segédanyagból készültünk, hiszen tudtuk, hogy elméleti totó is vár ránk. Megérkezésünkkor nagy szeretettel fogadtak bennünket. Idén 13 település vett részt a vetélkedőn. Az írásbeli feladatok megoldása után a sportpályára mentünk, ahol a gyakorlaté volt a fő szerep. Különböző állomásokon kellett feladatokat teljesíteni. Például labdavezetés, puzzle kirakás, céllövészet, zsákba futás stb..
Tanulóink képességeiket maximálisan kihasználták, becsületesen helyt álltak. Csapatunk a középmezőnyben végzett. Az eredményhirdetés után következett a kirándulás, a Citadellára. Csodálatos panorámával terült elénk Budapest. Jó kedvvel, vidáman indultunk haza.

A fényképek ide kattintva tekinthetők meg.