"IN MEMORIAM" PÁLYÁZAT DÍJÁTADÓJA
Horváth Tünde 2009-10-21

Vendégek a Zenebarátok Klubjában

Október 16-án az "In Memoriam" emlékest vendégei voltak a Zenebarátok Klubjában, Szokolainé Polyák Tünde igazgatónő és Graczár Dávid 8. osztályos tanuló, a Petőfi Sándor Általános Iskola részére meghirdetett pályázat győztese. A diákok feladata egy ma már nem élő popikon életének, és munkásságának bemutatása volt. A Michael Jacksonról írt munkáért, Mustos István adta át a jutalmat. Egy fali órát, és egy Metallica cd lemezt.
Majd zenét hallgattak és beszélgettek az előadókról, zenei stílusokról, irányzatokról, legyen az régiség, vagy újdonság.

Az eseményről készült képek, ide kattintva érhetők el.

A klubban várnak mindenkit, akik kedvüket lelik a zenében. Az összejövetelekre 3 hetente, pénteken 17 órától kerül sor Nemesvámoson, a Római u. 1. szám alatt. A klub életéről, az eddigi összejöveteleikről itt érhetők el információk.