ECDL vizsgaeredmények - ECDL bizonyítvány
Horváth Tünde 2015-06-10

Adatbázis-kezelés modul vizsgaeredményei

Iskolánkban lehetőség van ECDL bizonyítvány megszerzésére. A vizsgák modulrendszerűek, azaz többször kell vizsgázni, különféle informatikai témakörökből.

Az adatbázis-kezelés vizsga 2015. 06. 02-án, 16:00-kor zajlott Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő vizsgaközpontban. Erre a vizsgaidőpontra 9 fő jelentkezett, és mind a 9-en sikeres vizsgát tettek.
8. osztályosok: Cseh Regina, Dávid Krisztofer, Hamvas Csaba, Kovács Anita, Kovács Ildikó, Linczmajer Enikő, Papp István, Tóth Albert Martin, Varga Dominika.

Ezzel a vizsgával 7 modulos - Select ECDL - bizonyítványt szerzett (8 fő):
Cseh Regina, Hamvas Csaba, Kovács Anita, Kovács Ildikó, Linczmajer Enikő, Papp István, Tóth Albert Martin, Varga Dominika.

A bizonyítványt a nyár folyamán (2-3 hónap) a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság fogja kipostázni a részükre.

Gratulálunk ehhez a szép teljesítményhez, a két tanéves kitartó munkához!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.