Fergeteg fesztivál - Veszprém
Horváth Tünde 2015-06-10

Élj egészségesen!

"Élj egészségesen!" címmel került megrendezésre a 14. Fergeteg fesztivál - tizenhét alsó és felső tagozatos osztály részvételével - Veszprémben a Családsegítő Szolgálat, Gyermekjóléti Központ és Családok Átmeneti Otthona szervezésében.
Iskolánkat a 4. osztályosokból álló Vámosi Betyárok csapata képviselte. A versenyt megelőzően a kiírt pályázatra plakátot is készítettünk, melyen bemutattuk, mit teszünk, mit tehetnénk egészségünk megőrzése, a betegségek megelőzése érdekében. A különböző állomásokon az egészség témaköréhez kapcsolódó feladatokat kellett megoldani. Volt többek között zöldség- és gyümölcsfelismerés bekötött szemmel, labdás ügyességi verseny, egészséges és egészségtelen élelmiszerek, növények csoportosítása, gyógynövényismeret, fogmosás, alapvető emberi érzelmek felismerése. Az eredményhirdetésre várva lányaink színpadon mutathatták be a tánctudásukat. Csapatunk az előkelő 3. helyezést érte el.
A fényképek ide kattintva tekinthető meg.