Kézilabda sikerek
Horváth Tünde 2014-05-26

Együtt egymásért

Az idei tanévben októbertől kezdődtek a kézilabda diákolimpia mérkőzései fiúknak, lányoknak egyaránt. IV. korcsoportba neveztük mindkét csapatot.

A lányok a Botev és a herendi iskolával mérkőztek meg két-két alkalommal a tanév során. A meccsek tanulságait összegezve kijelenthető hogy az első félidőig partiba tudtunk lenni, fizikálisan és fejben is. A második játékrészben a fáradtság már pontatlanságokat, koncentrációhiányt mutatott, s ezek a hibák, a könnyen kapott gólok befolyásolták a mérkőzések végeredményét.

A tavaszi fordulóban már igyekeztek a lányok a hibákból tanulni, melynek meg is lett az eredménye, a Herend ellen győztesként zártuk a diákolimpia idei sorozatát. A gólarányok és az egymás ellen játszott mérkőzések eredményeként a lányok a III. helyen végeztek. Minden dicséret megilleti őket a szorgalmukért, a lelkesedésükért, küzdeni tudásukért... tovább

A fényképek ide kattintva nézhetők meg