Kerékpáros ajándékok
Horváth Tünde 2013-10-17

Megyei Önkormányzat ajándéka

A Veszprém Megyei Önkormányzat sikeresen pályázott a TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-1110 "Az egészségre építve!" című projektre, amely megvalósítási szakaszához érkezett. A pályázat 2013. szeptember 26-án kerékpártúra projektelemeként Nemesvámost, iskolánkat is érintette.
Horváth Szabolcs túravezető, a Veszprémi Triatlon Egylet titkára tájékoztatót tartott a kerékpározás egészségre gyakorolt jótékony hatásairól az iskola tanulói, valamint a résztvevők számára. Ezt követően Polgárdy Imre alelnök úr átadta a Veszprém Megyei Önkormányzat ajándékát

• 30 db kerékpársisakot
    • 30 db láthatósági mellényt
    • 10 db kerékpárzárat,

a Nemesvámosi Önkormányzat és a Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola részére. A kapott ajándékokat a gyerekek nagy örömmel vették birtokba, mely a kerékpározás népszerűsítése mellett a biztonságukat is szolgálja majd a jövőben.
Az esemény képei ide kattintva nézhetők meg.