Horváth Tünde 2012-12-18

Vizsgaeredmények, szövegszerkesztés és képszerkesztés modul

Az idei tanév első ECDL vizsgáira december 12-én került sor. A vizsgája mindenkinek sikerült. Gratulálunk nekik.
A 7. osztályosoknak ez volt az első megmérettetésük a START 4 modulos bizonyítvány megszerzéséhez. A 8. osztályosoknak azonban már az ötödik vizsgájuk. Nekik a céljuk, hogy a tanév végére megszerezzék a 7 modulos teljes ECDL bizonyítványt. Ehhez még két vizsgát kell teljesíteniük. A táblázatkezelést és az adatbáziskezelést.
További kitartó munkát kívánok mindenkinek!

2012. december. 12. 16:30 Szövegszerkesztés - 3 tanulóból 3 levizsgázott ECDL vizsgaközpont OKTKER KFT. (8200 Veszprém, Bartók Béla u. 12.)
7. osztályosok: Biki Dominika, Faller Bettina, Hajgató József.

2012. december. 12. 16:30 Képszerkesztés - 7 tanulóból 7 levizsgázott ECDL vizsgaközpont OKTKER KFT. (8200 Veszprém, Bartók Béla u. 12.)
8. osztályosok: Baumgartner Bence, Farkas Lili, Fertig Gábor, Hunyadvári Laura, Kovács Réka, Németh Csaba, Szauer János.

Még több információ itt érhető el az ECDL-ről
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról

Horváth Tünde
informatika tanár