ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2012-04-04

Internet és kommunikáció modul vizsgaeredményei

A Petőfi Sándor Általános Iskola diákjai az ECDL tanulmányaik során elérkeztek az internet és kommunikáció vizsgához.
A vizsgára 2012. 03. 29-én, 15:00-kor került sor Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő központban, ahol 11 tanulóból 10 sikeres vizsgát tett. Az ECDL Start bizonyítvány megszerzésének folyamatában ez a harmadik vizsgája volt minden 7-es diáknak. A 8-os tanulóknak, pedig az utolsó megmérettetés, mert a bizonyítvány megszerzéséhez nekik már csak ez az egy vizsga hiányzott. Ebben a tanévben így már 6 fő szerezte meg az alap ECDL bizonyítványt.
Sikeres vizsgát a következő tanulók tettek:
7. osztályosok: Baumgartner Bence, Farkas Lili, Fertig Gábor, Hunyadvári Laura, Kovács Réka, Németh Csaba, Suller Levente, Szauer János
8. osztályosok: Csaba Fruzsina, Vecsey-Körmendi Tamás

START ECDL BIZONYÍTVÁNYT SZERZETT
Csaba Fruzsina, Vecsey-Körmendi Tamás

Gratulálunk neki!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.

Horváth Tünde
informatika tanár