OSZTÁLYKIRÁNDULÁSOK
Horváth Tünde 2009-06-10

A diákok számára az osztálykirándulás a tanév egyik legkedveltebb napja. A nemesvámosi Petőfi Sándor Általános Iskolában minden osztály június 10-én indult az országunk egy-egy részét felfedező utazásra, ismerkedett az általuk választott vidékkel. A kisebbek csak közelebbi célt választottak, a nagyobbak messzebbre terveztek és jutottak el. A linkekre kattintva ezek között az élmények között barangolhat az internetező.

A 3. osztály Balatonfüredre és Tihanyban ment kirándulni. A fotók ide kattintva érhetők el.

A 4. osztály Budapesten járt. Megcsodálták az Országházat, a Hősök terét és nézelődhettek az állatkertben. A képek itt érhetők el.

Az 5. osztály Esztergomba és Visegrádra látogatott el. A képek itt érhetők el.

A 2. és a 6. osztály Budapestre látogatott a Hadtörténeti Múzeumba, a Csodák Palotájába, és a Jővő Házába. A fényképek itt nézhetők meg.

A 7. osztály Nagycenkre, Sopronba, Fertődre és környékére utazott. Katt ide a képek megtekintéséhez.