Német nemzetiségi tagozat kiemelkedő eredménye
Horváth Tünde 2011-11-23

16. Kulturwettbewerb der Nationalitätenschulen in Waschludt
16. Ki mit tud? Városlődön

Idén 16. alkalommal, novembert 18-án rendezték meg a Városlődön a német nemzetiségi Ki mit tudot. Iskolánk több tanulója mérhette össze tudását.
Patkó Botond, 2. osztályos, Szoboszlai Dániel, 4. osztályos és Szoboszlai Soma, 5. osztályos tanuló vers-és próza kategóriában képviselte iskolánkat.
Czvetkó István, 2. osztályos, Strenner Márk, 3. osztályos és Czvetkó Bendegúz, 4. osztályos tanuló Mundart kategóriában mutathatta meg sváb nyelvtudását.

Czvetkó István és Strenner Márk 4. helyezést, Czvetkó Bendegúz 3. helyezést ért el.
A felső tagozatos Varga Dominika (5. oszt.) 2. helyezést, Farkas Lili, 7. osztályos tanulónk pedig 1. helyezést ért el.

A "nagyok" tánccsoportja újra a zsűri előtt mutathatta meg tánctudását. Idén bronz fokozattal tűntették ki a lányokat!

A kiváló szereplést mi sem bizonyítja jobban, hogy diákjaink 1-1 ponttal maradtak csak el a jobb helyezéstől. Ide kattintva átböngészhető a részletes eredmény, a ponttáblázat.

Szívből gratulálunk Nekik! Büszkék vagyunk Rátok!
Az esemény képei itt érhetők el.
Az oklevelek itt nézhetők meg.