ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2011-06-06

Adatbáziskezelés modul vizsgaeredményei

A Petőfi Sándor Általános Iskolában az ECDL-re járó 8. osztályos diákoknak lehetőségük van a vizsgáik folytatására. Akik már megszerezték a kezdő - START bizonyítványt - levizsgáztak 4 modulból, újabb témakörökből tehetnek vizsgát. A teljes ECDL bizonyítvány 7 modulos, amiből a diákok már 5-öt teljesítettek.
A 6. vizsga az adatbáziskezelés, amelyre 2011. május. 26-án 16:00-kor került sor az ECDL vizsgaközpontban.

Sikeres vizsgát a következők tettek (6 tanulóból 5 levizsgázott):
8. osztályosok: Dávid Márk, Hamvas Eszter, Kovács Krisztián, Molnár Bende, Szoboszlai Kristóf
Gratulálunk nekik!

Terveink között szerepel, hogy a diákok a következő tanévtől - bár nem lesznek már iskolánk tanulói - esti oktatás keretében megszerezhetik az utolsó modul vizsgájához szükséges tudást, illetve a sikertelen vizsga pótlásához is lehetőséget biztosítunk.

A nyolcadikos diákoknak különösen dicséretes az elért eredményük, mert a 7 modulos ECDL bizonyítványt középiskolában szokták megszerezni az informatika iránt érdeklődő, és azt fontosnak tartó diákok. Ezek az eredmények nem születhettek volna meg, ha iskolánkban nem indult be egy nagyarányú eszközfejlesztés, ami lehetővé tette és megkönnyítette az oktatást, emelte annak színvonalát.
Erről a modernizációról ide kattintva lehet olvasni.

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatikatanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.

Horváth Tünde