ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2011-06-05

Internet és kommunikáció modul vizsgaeredményei

A Petőfi Sándor Általános Iskolában az ECDL órákra járó 7. és 8. osztályosok a tanulmányaik során ismét elérkeztek a tudásuk megmérettetéséhez.
A 3. vizsga az internet és kommunikáció, amelyre 2011. május. 26-án 16:00-kor került sor az ECDL vizsgaközpontban, ahol 8 tanuló vett rész, és hatan teljesítették a követelményeket.
Amikor valakinek nem sikerül a vizsgája, az nem lesz bukásként, vagy elégtelenként bejegyezve a vizsgalapjára, csak nem kap "vizsgát tett" bejegyzés a modul mellé. A vizsgát bármikor megismételheti, azonban a vizsgadíjat (1800 Ft) újra ki kell fizetnie.
Akik levizsgáztak, azok azonban még nem érkeztek célba, mert a START bizonyítvány megszerzéséhez még 1 modul vizsgája előttük áll. Ennek megszerzésére a következő tanévben lesz lehetőség, ahogy a sikertelen vizsga pótlására is.

Sikeres vizsgát a következők tettek:
7. osztály: Fábián Sarolta, Fáth Krisztina, Mustos Rebeka, Papp Dorottya, Vodenyák Csilla
8. osztály: Eigner Edina
Gratulálunk nekik!

Különösen dicséretes Eigner Edina 8. osztályos tanuló teljesítménye, mert ő egy tanév alatt tette le mind a négy vizsgát, és szerzet START bizonyítványt. Neki ez volt a negyedik, utolsó vizsgája.

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatikatanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.

Horváth Tünde