ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2011-04-14

Táblázatkezelés modul vizsgaeredményei

A Petőfi Sándor Általános Iskolában az ECDL-re járó 8. osztályos diákoknak lehetőségük van a vizsgáik folytatására.
A teljes ECDL bizonyítvány 7 modulos, amiből a diákok a START bizonyítvánnyal már 4 modult teljesítettek, azaz a kezdő bizonyítványukat már megkapták.
2000 Ft különbözeti díj ellenében érvényesíteni kellett a vizsgakártyájukat, hogy a teljes bizonyítványt megszerezhessék, és letehessék az ehhez szükséges három modul vizsgáját.
Táblázatkezelés modulból 2011. április. 05. 16:00-kor az ECDL vizsgaközpontba 6 tanulóból 6 levizsgázott.

Sikeres vizsgát a következők tettek (nekik ez személy szerint, már az 5. ECDL vizsgájuk volt):
8. osztályosok: Dávid Márk, Hamvas Eszter, Kéri Bettina, Kovács Krisztián, Molnár Bende, Szoboszlai Kristóf
Gratulálunk nekik!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.

Horváth Tünde
informatika tanár