Ovisuli
Horváth Tünde 2011-02-13

Ovisuli a Petőfiben

Ebben a tanévben is nagy sikerrel zajlanak - az immár hagyományosnak mondható - ovisuli programok a nemesvámosi Petőfi Sándor Általános Iskolában.
A rendezvénysorozat célja, hogy a leendő első osztályos gyerekek és szüleik bepillantást nyerjenek az iskola életébe, oktatási kínálatába, változatos eseményeibe. Minderre az év során több lehetőség is nyílik.
Ősszel lámpást készítettek az ovisok az iskolában, mellyel vidám felvonuláson vettek részt Márton-nap alkalmából.
Február elején a leendő elsősök szülei a Petőfi Sándor Általános Iskolában folyó oktató-nevelő munkáról, az alkalmazott módszerekről, a tárgyi feltételekről és az eddig elért eredményekről kaptak széles körű tájékoztatást az óvodában megtartott szülői értekezleten.
Február közepén az ovisok ismét az iskolába látogattak, s egy játékos tanórán az iskolás gyerekekkel együtt kalandoztak a mesék birodalmába.
Az ovisuli programjai között szerepel még egy játékos délután az iskolában, végül márciusban egy vidám sportos foglalkozás zárja a rendezvénysorozatot.
A program tájékoztatója, a további események, ide kattintva érhető el.
A képek itt találhatók.

Molnárné Fekete Andrea