ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2011-02-07

Szövegszerkesztés modul vizsgaeredményei,
ECDL bizonyítvány megszerzése

A Petőfi Sándor Általános Iskolában az ECDL órákra járó 7. és 8. osztályosok a tanulmányaik során elérkeztek a tudásuk megmérettetéséhez. A vizsgára 2011. 01. 27-én, 16:00-kor került sor Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő vizsgaközpontban szövegszerkesztés modulból. A vizsgán 10 tanuló vett rész, és kilencen sikeres vizsgát tettek.
Amikor valakinek nem sikerül a vizsgája, az nem lesz bukásként, vagy elégtelenként bejegyezve a vizsgalapjára, csak nem kap "vizsgát tett" bejegyzés a modul mellé. A vizsgát bármikor megismételheti, azonban a vizsgadíjat (1800 Ft) újra ki kell fizetnie.
Akik levizsgáztak, azok azonban még nem érkeztek célba, mert még a többi modul vizsgája előttük áll.

Sikeres vizsgát a következő tanulók tettek:
7. osztályosok: Csaba Fruzsina, Fábián Sarolta, Fáth Krisztina, Mustos Rebeka, Papp Dorottya, Vecsey-Körmendi Tamás, Vodenyák Csilla
8. osztályosok: Eigner Edina, Pintér Vivien

START ECDL BIZONYÍTVÁNYT SZERZETT (4 modulból vizsgát tett)

Pintér Vivien

Gratulálunk nekik!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.

Horváth Tünde
informatika tanár