ECDL vizsgaeredmények
Horváth Tünde 2010-11-19

Prezentáció modul vizsgaeredményei,
ECDL bizonyítvány megszerzése

A Petőfi Sándor Általános Iskolában az ECDL órákra járó 8. osztályosok közül az előző tanévben a többségük letette már a vizsgát Operációs rendszer modulból, Internet és kommunikáció modulból, Szövegszerkesztés modulból.
Az ECDL Start bizonyítvány megszerzéséhez már csak egy modul hiányzott, amely a prezentáció lett. (A negyedik modul szabadon választható az ECDL kínálatából.) Hozzájuk csatlakozott iskolánk volt tanulója is, aki már 9. osztályos. Neki is már csak ez a modul hiányzott a bizonyítványhoz.

A vizsgára 2010. 11. 16-án, 15:00-kor került sor Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő vizsgaközpontban.
Sikeres vizsgát a következő tanulók tettek:
8. osztályosok: Dávid Márk, Eigner Edina, Hamvas Eszter, Kéri Bettina, Kovács Krisztián, Molnár Bence, Pintér Vivien, Suller Janka, Szoboszlai Kristóf
9. osztályos: Szabó Balázs

START ECDL BIZONYÍTVÁNYT SZERZETT (4 modulból vizsgát tett 8 fő)

Dávid Márk, Hamvas Eszter,
Kéri Bettina, Kovács Krisztián,
Molnár Bence, Suller Janka,
Szoboszlai Kristóf, Szabó Balázs

Gratulálunk neki!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.

Horváth Tünde
informatika tanár