Rajzpályázat
Horváth Tünde 2010-11-17

SEGÍTS ÉRTÉKELNI! SZAVAZZ A LEGJOBB KÉPEKRE!

A Petőfi Sándor Általános Iskola rajz szakkörös diákjainak pályázati munkái is felkerültek a síelők honlapjára.
Kérlek, vegyél te is részt az értékelésben! Ezt december elejéig megteheted, mert az eredményhirdetés december 6-án lesz.
Az első három helyezettről a szerkesztőség dönt. A legtöbb átlagpontot elérő rajz alkotója különdíjat nyer.

• Kattints az alul lévő linkre, amelynek hatására megnyílik a honlap.
  • Most kattints a legelső kis képre, aminek hatására az nagyobb méretben megnyílik.
  • A kép alatt találod az alkotót és az életkorát. Kérlek, értékeld az alkotását! Azonban gondold meg jól mennyi pontot választasz, mert csak egyszer értékelhetsz! Ha az értékelési átlagpontszám alatt választasz, akkor csökkeni fog a pont. Ha viszont az értékelési átlagpontszám fölött, akkor nőni fog.
  • A kép fölött jobbra találod a következő feliratú gombot, amivel megnézheted, majd értékelheted a következő képet is.
  • A honlap legalján pedig a többi beküldött alkotás mappái közül választhatsz.

AZ ÉRTÉKELÉSHEZ KATTINTS IDE!
Kellemes időtöltést kívánok:
Horváth Tünde