ECDL vizsga és bizonyítvány
Horváth Tünde 2010-06-09

Prezentáció modul vizsgaeredményei,
ECDL bizonyítvány megszerzése

A Petőfi Sándor Általános Iskolában az ECDL órákra járó 7. és 8. osztályosok közül ebben a tanévben eddig vizsgát tettek Operációs rendszer modulból, Internet és kommunikáció modulból, Szövegszerkesztés modulból a diákok.
Az ECDL Start bizonyítvány megszerzéséhez már csak egy modul hiányzott, amely a prezentáció lett. (A negyedik modul szabadon választható az ECDL kínálatából.) Ebből a modulból a megméretést a nyolcadik osztályosok vállalták fel. A hetedik osztályosok a következő tanévben fognak próbálkozni.

A vizsgára 2010. 06. 01-én, 15:30-kor került sor Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő vizsgaközpontban.
Sikeres vizsgát a következő tanulók tettek:
8. osztályosok: Csizmadia Petra, Talián Zsuzsa
Különösen fontos volt ennek vizsgának a megléte, mert így ők megkapják az ECDL bizonyítványt, a Start modulból. A vizsgaközpont kb. két hónap után, postán, ajánlva fogja kiküldeni számukra.

START ECDL BIZONYÍTVÁNYT SZERZETT (4 modulból vizsgát tett a tanévben 2 fő)

8. osztályosok:
Csizmadia Petra, Talián Zsuzsa

Gratulálunk neki!

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.

Horváth Tünde
informatika tanár