ECDL vizsga
Horváth Tünde 2010-06-02

Szövegszerkesztés modul vizsgaeredményei

A Petőfi Sándor Általános Iskolában az ECDL órákra járó 7. és 8. osztályos tanulók közül ebben a tanévben eddig minden jelentkező - 11 fő - eredményes vizsgát tett Operációs rendszer modulból, és Internet és kommunikáció modulból is.

2010. 05. 27-én, csütörtökön 14:30-kor a START bizonyítvány által kötelezően előírt harmadik modul vizsgájára, a szövegszerkesztésre került sor.
A vizsgára jelentkezett 11 főből 10-en sikeres vizsgát tettek. A következő tanulóknak, a vizsgalapjukra a megfelelt - vizsgát tett bejegyzés került.
7. osztályosok: Dávid Márk, Hamvas Eszter, Kéri Bettina, Kovács Krisztián, Molnár Bence, Suller Janka, Szoboszlai Kristóf
8. osztályosok: Csizmadia Petra, Szabó Balázs, Talián Zsuzsa

A tanulás és a vizsgázás azonban itt még mindig nem ért véget, mert a START bizonyítvány megszerzéséhez négy modulból kell vizsgát tenni. A negyedik modul szabadon választható az ECDL kínálatából. (Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni. A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el. )

Az iskola nevében gratulálok nekik:
Horváth Tünde informatika tanár