Sikeres részvétel a kistérségi versenyen
Horváth Tünde 2010-05-10

Kistérségi Ki Mit Tud?

2010. februárjában a Veszprémi Kistérség Többcélú Társulása 3 fordulós internetes vetélkedő sorozatot indított, melyen iskolánk csapata is részt vett "Vámosi betyárok" néven. A csapat tagjai: Kéri Bettina, Suller Janka és Szoboszlai Kristóf voltak.
A jelentkezés után minden hónap közepéig 5 feladatból álló kérdéssort küldtek ki a csapatoknak, s megoldások elkészítésére 2 hét állt a rendelkezésre.
Beküldendő feladatok, és a kistérség honlapja ide kattintva érhető el.
A döntő megmérettetésre május 7-én került sor a szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskolában. A jó hangulatú verseny eredményeként csapatunk II. helyezést ért el, amiért az iskolánk jutalmul 200.000 Ft-ot kapott, és a csapat tagjai egy barlangtúrán vehetnek részt a szentgáli Kölik- barlangban képzett túravezető irányításával. (A Kőlik barlanggal kapcsolatosan bővebb információ a www.szentgali-kolik.hu weboldalon)
Gratulálunk a diákoknak, és a felkészítő tanáruknak Szilágyi Adrienn tanárnőnek!

A versenyről készült képek ide kattintva tekinthető meg.