ECDL vizsga
Horváth Tünde 2010-04-26

Internet és kommunikáció modul vizsgaeredményei

A Petőfi Sándor Általános Iskolában az ECDL órákra járó 7. és 8. osztályos tanulók közül ebben a tanévben eddig minden jelentkező - 11 fő - eredményes vizsgát tett Operációs rendszer modulból és most már Internet és kommunikáció modulból is.

2010. 04. 20-án, kedden 16:30-kor az Internet és kommunikáció modul vizsgán vett részt két tanuló, Talián Zsuzsa 8. és Dávid Márk 7. osztályos diák, a Veszprémben lévő ECDL vizsgaközpontban. Mind a ketten sikeres vizsgát tettek, ezért a vizsgalapjukra a megfelelt - vizsgát tett bejegyzés került.

A tanulás és a vizsgázás azonban itt még nem ért véget, mert a START bizonyítvány megszerzéséhez négy modulból kell vizsgát tenni. (Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni. A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el. )

Az iskola nevében gratulálok nekik:
Horváth Tünde informatika tanár