ECDL vizsgaeredmények
2021-12-21

Szövegszerkesztés, és képszerkesztés modul vizsgaeredményei

2021.12. 08-án zajlottak a következő vizsgák Veszprémben, az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő ECDL központban. A 7. osztályosoknak a szövegszerkesztés volt az első vizsgájuk, míg a 8. osztályosoknak a képszerkesztés már az ötödik. Sajnos nem tudott mindenki részt venni a vizsgán, mert karanténba került. Ők egy későbbi időpontban, egy másik csoporthoz kapcsolódva tudnak majd vizsgázni. Perszer ismételniük kell, újra fel kell készülniük. Gratulálunk a sikeres vizsgát tett diákoknak! Büszkék vagyunk rájuk. Reméljük a későbbiekben is így tudnak majd teljesíteni!

SZÖVEGSZERKESZTÉS MODUL - Sophia vizsgáztató rendszer

2021. 12. 08. 14:30 ECDL vizsgaközpont - 13 tanulóból 13 levizsgázott,
OKTKER KFT. (8200 Veszprém, Bartók Béla u. 12.)
7. osztályosok: Balogh Csaba, Balogh Csenge, Balogh Dóra, Egyed Szófia, Fekete Máté, Hajgató Dávid, Horváth Laura, Kálmán Jázmin, Kéri Richárd, Koleszár Ákos, Kövesi Dávid, Nagy Boglárka, Patkó Balázs.

KÉPSZERKESZTÉS MODUL - hagyományos vizsga

2021. 12. 08. 15:30 ECDL vizsgaközpont - 9 tanulóból 8 levizsgázott,
OKTKER KFT. (8200 Veszprém, Bartók Béla u. 12.)
8. osztályosok: Baráth Richárd, Denk Olivér, Horváth Dorottya, Nagy Liliána, Sári Jázmin, Szabó György, Takács Emese, Varga Patrik.

Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.

Horváth Tünde
informatika tanár