ECDL vizsgaeredmények
2020-12-14

Számítógépes alapismeretek modul vizsgaeredményei

ECDL bizonyítvány megszerzésének folyamatában újabb állomáshoz értek a diákok. A számítógépes alapismeretek modul vizsgára 2020. 12. 04-én 14:30 és 15:30-kor került sor Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő ECDL központban. Erre 3 fő 8. osztályos és 12 fő 7. osztályos vállalkozott. A reggeli nulladik órás gyakorlások eredményeként mindenki sikeresen teljesítette a követelményeket. A 8. osztályosoknak ez a vizsgájuk, az előző tanév távoktatása - a járvány - miatt, átcsúszott erre a tanévre.
A 7. osztályosnak viszont ez a második megmérettetésük volt.
Kiss Violetta. 8. osztályos tanuló ezzel a vizsgával megszerezte a 4 modulos ECDL bizonyítványt.

2020. 12. 04. 14:30 ECDL vizsgaközpont - 7 tanulóból 7 levizsgázott,
OKTKER KFT. (8200 Veszprém, Bartók Béla u. 12.)
7. osztályosok:
Havelda Nóra, Horváth Dorottya, Horváth Luca, Nagy Liliána, Sári Jázmin, Takács Emese.
8. osztályosok: Kis Violetta.

2020. 12. 04. 15:30 ECDL vizsgaközpont - 8 tanulóból 8 levizsgázott,
OKTKER KFT. (8200 Veszprém, Bartók Béla u. 12.)
7. osztályosok: Baráth Richárd, Denk Olivér, Kormos Roland, Pataki Tamás, Szabó György, Varga Patrik.
8. osztályosok:
Csaba Patrik, Pandúr Levente.

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.