ECDL vizsgaeredmények
2020-10-28

Online alapismeretek modul vizsgaeredményei

Iskolánkban lehetőség van ECDL bizonyítvány megszerzésére. A vizsgák modulrendszerűek, azaz többször kell vizsgázni, különféle informatikai témakörökből. Az online alapismeretek modulra 2020. 10. 22-én 15:00 és 16:00 órakor került sor Veszprémben az OKTKER - Nódus Kft. székhelyén levő vizsgaközpontban. 14 fő 8. osztályos és 12 fő 7. osztályos jelentkezett és mindenki sikeresen teljesítette a követelményeket. A 8. osztályosoknak ez volt a negyedik vizsgájuk. Sajnos ez, az előző tanév távoktatása - a járvány - miatt, átcsúszott erre a tanévre.
A 7. osztályosnak viszont ez volt az első megmérettetésük.

2020. 10. 22. 15:00 ECDL vizsgaközpont - 12 tanulóból 12 levizsgázott,
7. osztályosok:
Baráth Richárd, Denk Olivér, Havelda Nóra, Horváth Dorottya, Horváth Luca, Kormos Roland, Nagy Liliána, Pataki Tamás, Sári Jázmin, Szabó György, Takács Emese, Varga Patrik.

2020. 10. 22. 16:00 ECDL vizsgaközpont - 14 tanulóból 14 levizsgázott,
8. osztályosok:
Csaba Patrik, Csobai Eszter, Eigner Misel, Gaier Eszter, Hunyadvári Balázs, Kis Violetta, Kiss Anna, Krámli Melinda, Molnár Réka, Pandúr Levente, Szabó Jázmin, Széphalmi Fanni, Szoboszlai Csaba, Talián Viola.

Az ECDL-ről bővebben itt lehet információt találni.
Az iskolánkban zajló informatika tanításról itt lehet tájékozódni.
A tanév vizsgaeredményei itt érhetők el.
Összesített táblázat az iskola tanulóinak ECDL vizsgáiról itt érhető el.