Tanévnyitó
2020-09-12

Újra becsengettek

Nemesvámoson az általános iskolában is rendhagyó módon történt a 2020/2021-es tanév megnyitása, amin sajnos most a szülők nem vehettek részt a korona vírus okozta egészségügyi előírások miatt. A korábban meghirdetett tanévnyitó, augusztus 31-én elmaradt. Helyette az első tanítási napon - szeptember elsején - az első órában került rá sor. A diákok a saját osztályuk tantermében hallgatták az iskola rádión keresztül az információkat, és a rövid ünnepi műsort. Az igazgatói beszéd segített ráhangolódni az iskolás hétköznapokra a hosszú távoktatásos időszak és a nyári szünet után. Legkedvesebb pillanatnak az elsősök köszöntése bizonyult, amely során apró ajándékkal kedveskedtek az iskola új diákjainak tanítóik.
Az eseményről készült fotók ide kattintva érhetők el.