ISKOLAI NÉVSOR A 2009/2010-ES TANÉVBEN

 

1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Heilig Franciska
Napközis nevelő: Fodor Istvánné

    1. Antal Dóra
    2. Baráth Kitti
    3. Borbély Ádám
    4. Czuczai Dorina
    5. Csaba Zsombor
    6. Csiszár Andrea
    7. Csomai Gábor
    8. Dávid Imre Benjámin
    9. Faller Marianna
    10. Farkas Szabolcs
    11. Győri Eszter Anna
    12. Havelda Ádám
    13. Imre Rebeka Réka
    14. Kekk Dávid
    15. Pongrácz Kitti Anna
    16. Sárfi Levente
    17. Strenner Márk
    18. Szíj Tamás
    19. Varga Dominik

 

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Boldizsár Krisztina
Napközis nevelő: Szalainé Kelemen Zsuzsanna

  1. Angyal Vivien
  2. Baumgartner Benjamin
  3. Czvetkó Gábor Bendegúz
  4. Kertay Panna
  5. Kiss Ábel
  6. Kiss Marcell András
  7. Kripli Nikolett
  8. Németh Ákos
  9. Patkó Boglárka
  10. Sáska Maja
  11. Straub Zoé
  12. Szamosi Lilla
  13. Szoboszlai Dániel
  14. Takács Boglárka
  15. Varga Ádám
  16. Varga Dániel
  17. Zabó Zsófia




3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnárné Fekete Andrea
Napközis nevelő: Szöllőskei Lászlóné

  1. Cseh Regina Naomi
  2. Csőgör Boglárka
  3. Dávid Krisztofer
  4. Eszenyi Alexandra Viktória
  5. Hamvas Csaba Viktor
  6. Hegyi Barnabás
  7. Hunyadvári Bálint
  8. Kishalmi István János
  9. Kovács Anita
  10. Kovács Ildikó
  11. Krámli Máté
  12. Linczmajer Enikő
  13. Papp István
  14. Pintér Dominika
  15. Schuszter Patrik
  16. Szakasits Fanni
  17. Szoboszlai Soma
  18. Tóth Albert Martin
  19. Váradi Tamás
  20. Varga Dominika

 

4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Napközis nevelő: Szalainé Kelemen Zsuzsanna

  1. Barabás Klaudia
  2. Biki Dominika
  3. Eigner Beatrix Anna
  4. Faller Bettina
  5. Hajgató József
  6. Hamvas Richárd Róbert
  7. Nagy Károly Kornél
  8. Regenye Dániel Péter

 

5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna
Tanulószoba: Éberhardt Ilona

  1. Baumgartner Bence
  2. Csizmadia Zsuzsanna
  3. Delizotti Fruzsina
  4. Farkas Lili
  5. Fertig Gábor
  6. Hunyadvári Laura
  7. Kiss Bernadett Sára
  8. Koók Gergely
  9. Kovács Réka
  10. Németh Csaba
  11. Papp Ferenc
  12. Suller Levente
  13. Szabó Orsolya
  14. Szauer János
  15. Varga Milán

 

6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Peidl Éva
Tanulószoba: Éberhardt Ilona

  1. Bakonyi Alexandra
  2. Bán Ádám
  3. Bócsa Szelina
  4. Csaba Fruzsina
  5. Csomai Dávid
  6. Fábián Sarolta
  7. Fáth Krisztina
  8. Horváth Kornél
  9. Krámli Márk
  10. Krámli Tamás
  11. Mustos Rebeka
  12. Papp Dorottya
  13. Szabó Evelin
  14. Vecsey-Körmendi Tamás
  15. Vodenyák Csilla

 

7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla
Tanulószoba: Éberhardt Ilona

  1. Dávid Márk
  2. Eigner Edina
  3. Gaier Regina
  4. Hamvas Eszter Ilona
  5. Kéri Bettina
  6. Kovács Krisztián
  7. Krein Krisztián
  8. Kripli Richárd
  9. Molnár Bence
  10. Nagy Krisztián
  11. Pintér Vivien
  12. Suller Janka Mária
  13. Suller Mátyás
  14. Szűcs Richárd
  15. Szoboszlai Kristóf

 

8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Dr. Ferencz Istvánné
Tanulószoba: Éberhardt Ilona

  1. Bakonyi Róbert
  2. Bors Rebeka
  3. Csizmadia Petra
  4. Faller Tamás
  5. Graczár Dávid
  6. Horváth Kristóf
  7. Horváth Viktória
  8. Kovács Péter
  9. Kozma Gábor
  10. Mattern Péter
  11. Molnár Martin
  12. Molnár Zsolt
  13. Nagy Viktória Ilona
  14. Németh Bence
  15. Németh Melinda Gina
  16. Nyíri Melinda
  17. Rezeli István
  18. Szabó Balázs
  19. Talián Zsuzsanna
  20. Velenczei Dániel
  21. Velenczei Patrik

 

 


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)