ISKOLAI NÉVSOR A 2008/2009-ES TANÉVBEN


1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Boldizsár Krisztina
Napközis nevelő: Szalainé Kelemen Zsuzsanna

1. Angyal Vivien
2. Baumgartner Benjamin
3. Czvetkó Gábor Bendegúz
4. Csiszár Andrea.
5. Kertay Panna
6. Kiss Ábel
7. Kiss Marcell András
8. Kripli Nikolett
9. Németh Ákos
10. Patkó Boglárka
11. Sáska Maja
12. Straub Zoé
13. Szamosi Lilla
14. Szoboszlai Dániel
15. Takács Boglárka
16. Varga Ádám
17. Varga Dániel
18. Zabó Zsófia



2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnárné Fekete Andrea
Napközis nevelő: Szöllőskei Lászlóné

1. Cseh Regina Naomi
2. Csőgör Boglárka
3. Dávid Krisztofer
4. Dávid Virág
5. Eszenyi Alexandra Viktória
6. Hamvas Csaba Viktor
7. Hegyi Barnabás
8. Hunyadvári Bálint
9. Kishalmi István János
10. Kovács Anita
11. Kovács Ildikó
12. Krámli Máté
13. Linczmajer Enikő
14. Papp István
15. Pintér Dominika
16. Schuszter Patrik
17. Sirhán Márk
18. Szakasits Fanni
19. Szoboszlai Soma
20. Tóth Albert Martin
21. Váradi Tamás
22. Varga Dominika



3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Napközis nevelő: Fodor Istvánné

1. Barabás Klaudia
2. Biki Dominika
3. Dávid Márió
4. Eigner Beatrix Anna
5. Faller Bettina
6. Hajgató József
7. Hamvas Richárd Róbert
8. Nagy Károly Kornél
9. Regenye Dániel Péter



4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Heilig Franciska
Napközis nevelő: Fodor Istvánné

1. Baumgartner Bence
2. Csizmadia Zsuzsanna
3. Delizotti Fruzsina
4. Farkas Lili
5. Fertig Gábor
6. Hunyadvári Laura
7. Jó Attila András
8. Jó Árpád Artúr
9. Kiss Bernadett Sára
10 Koók Gergely
11. Kovács Réka
12. Németh Csaba
13. Papp Ferenc
14. Suller Levente
15. Szabó Orsolya
16. Szauer János
17. Szilágyi Anna
18. Varga Milán



5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Peidl Éva

1. Bakonyi Alexandra
2. Csaba Fruzsina
3. Csomai Dávid
4. Fábián Sarolta
5. Fáth Krisztina
6. Horváth Kornél
7. Krámli Tamás
8. Mustos Rebeka
9. Néninger Kitti
10. Papp Dorottya
11. Vecsey-Körmendi Tamás
12. Vodenyák Csilla



6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla

1. Dávid Márk
2. Gaier Regina
3. Hamvas Eszter Ilona
4. Kéri Bettina
5. Kovács Krisztián
6. Krein Krisztián
7. Kripli Richárd
8. Krámli Márk
9. Molnár Bence
10. Nagy Krisztián
11. Pintér Vivien
12. Suller Janka Mária
13. Suller Mátyás
14. Szűcs Richárd
15. Szoboszlai Kristóf



7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Dr. Ferencz Istvánné

1. Bakonyi Róbert
2. Bors Rebeka
3. Csizmadia Petra
4. Faller Tamás
5. Graczár Dávid
6. Horváth Kristóf
7. Horváth Viktória
8. Kovács Péter
9. Kuti Barnarbás
10 Mattern Péter
11. Molnár Martin
12. Molnár Zsolt
13. Nagy Viktória Ilona
14. Németh Bence
15. Németh Melinda Gina
16. Nyíri Melinda
17. Rezeli István
18. Szabó Balázs
19. Talián Zsuzsanna
20. Velenczei Dániel
21. Velenczei Patrik



8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna

1. Alföldi Fanny
2. Dávid Imre
3. Dombai Dorottya
4. Gaier Martin
5. Győri Ambrus
6. Kiss Máté
7. Kozma Gábor
8. Kövesi Róbert Richárd
9. Németh Krisztián
10. Somkuti Beáta
11. Szilágyi Máté
12. Tábori Dávid
13. Vodenyák Ádám


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)