ISKOLAI NÉVSOR A 2019/2020-AS TANÉVBEN


1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kalmár-Fekete Andrea
Osztályfőnök: Vida Zsuzsanna

  1. Cseh Péter
  2. Dömötör Dea Donna
  3. Faragó Elena Nikol
  4. Fáth Krisztián
  5. Herku Levente József
  6. Kemenes Villő Boglárka
  7. Kovács Áron
  8. Kozma Dominik
  9. Márkus Zoé Bíborka
  10. Mátraházi Nóra
  11. Német Hanna
  12. Pápai Dávid Richárd
  13. Plósz Dóra
  14. Plósz Gergő
  15. Sánta Lili
  16. Sári Luca
  17. Sárosi Réka
  18. Silló Luca Stella
  19. Somogyi Marcell
  20. Szoboszlai Petra
  21. Táskai Boglárka
  22. Tóth Nándor
  23. Tóth-Almási Róza
  24. Végh Nóra
  25. Zömbik Ármin

 

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Éberhardt Ilona

  1. Bereczky Hanna Regina
  2. Csőgör Alexa
  3. Dufek Botond
  4. Eigner Mia
  5. Farkas Róbert
  6. Fáth Richárd Barnabás
  7. Gelencsér Dóra
  8. Herczeg Nándor Gábor
  9. Horváth Zorka Tiana
  10. Keller Johanna
  11. Keller Márton
  12. Kéri Nóra
  13. Kozmor Lola Terézia
  14. Molnár Petra
  15. Németi Emma
  16. Simon-Varga Bori
  17. Simon-Varga Olivér
  18. Széphalmi Liza

 

3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Némethné Boldizsár Krisztina

  1. Egyed Dzsenifer Kendra
  2. Fekete Dorka Panna
  3. Kelemen Ádám István
  4. Kéri Szabolcs
  5. Kövesi Hédi
  6. Krámli Dóra
  7. Nyerges Lujza
  8. Papp Lili
  9. Simon-Varga Fanni
  10. Strenner Balázs
  11. Szaraka Gergő
  12. Tátrai Bianka
  13. Tóth Dorián Benett
  14. Túrós Balázs Domonkos
  15. Varga Erik
  16. Varga Viktor
  17. Vaskó Péter
  18. Végh Flóra
  19. Veingartner Olivér
  20. Zömbik Léna

 

4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Martonné Lukács Katalin
Osztályfőnök: Csabai Anikó

  1. Baráth Barnabás
  2. Békefi Anna
  3. Denk Áron
  4. Dobos Máté
  5. Faa Barbara
  6. Fáth Sándor Renátó
  7. Horváth Dániel
  8. Nagy Bonita Blanka
  9. Nagy Patrícia Edina
  10. Somogyi Botond
  11. Szabó Letícia
  12. Teutsch Kriszta Szende
  13. Tőkés Kata Noémi
  14. Zsernoviczky Áron

 

5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnár Éva

  1. Balogh Boglárka
  2. Borbás Bendegúz
  3. Egyed Alexandra Szófia
  4. Fekete Máté Péter
  5. Hajgató Dávid
  6. Herku Petra Mária
  7. Horváth Laura Brigitta
  8. Horváth Zsófia
  9. Kálmán Jázmin Ilona
  10. Kéri Richárd
  11. Koleszár Ákos József
  12. Kövesi Dávid
  13. Márkus Zoltán
  14. Nagy Boglárka
  15. Németh Dominik
  16. Patkó Balázs
  17. Tavaszi Dominik
  18. Tóth Blanka Amira

 

6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna

  1. Baráth Richárd
  2. Borbás Dániel Zoltán
  3. Denk Olivér
  4. Fekonya Roland
  5. Havelda Nóra Dóra
  6. Horváth Dorottya
  7. Horváth Luca
  8. Kormos Roland Balázs
  9. Krámli Adrienn
  10. Nagy Liliána Melinda
  11. Pataki Tamás
  12. Sári Jázmin
  13. Szabó György
  14. Szilágyi Zsolt
  15. Takács Emese
  16. Talián Dániel
  17. Varga Sándor Patrik
  18. Vörös Hanna

 

7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szokolainé Polyák Tünde

  1. Balogh Dániel
  2. Csaba Patrik
  3. Csobai Eszter
  4. Dávid Bálint
  5. Egner Misel Zsombor
  6. Gaier Eszter Teodóra
  7. Hunyadvári Balázs
  8. Katona Jázmin
  9. Kis Anna
  10. Kiss Violetta
  11. Krámli Melinda
  12. Molnár Réka
  13. Pandúr Levente
  14. Samu Gergő
  15. Szabó Jázmin
  16. Széphalmi Fanni
  17. Szoboszlai Csaba
  18. Szölöskei Szabolcs
  19. Talián Viola


8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváth Tünde

  1. Angyal Dóra
  2. Bardon Erik
  3. Békefi Dániel
  4. Biki Dóra
  5. Blank Máté Norman
  6. Böröndi Ádám
  7. Cseke Regina
  8. Dávid Ferenc
  9. Kertay Viola
  10. Kondics Dávid
  11. Korán Franciska
  12. Kovács-Sashalmi Zoltán
  13. Kókai Bálint
  14. Kőri Zoé
  15. Németh Gábor
  16. Németh Krisztián
  17. Pataki Bettina
  18. Pongrácz Lili Panna
  19. Szigecsán Áron
  20. Tóth Sára Virág
  21. Törteli Boglárka
  22. Véghelyi Dorina



(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)