ISKOLAI NÉVSOR A 2018/2019-ES TANÉVBEN


1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Éberhardt Ilona

  1. Bereczky Hanna Regina
  2. Csőgör Alexa
  3. Dufek Botond
  4. Eigner Mia
  5. Farkas Róbert
  6. Fáth Richárd Barnabás
  7. Gelencsér Dóra
  8. Herczeg Nándor Gábor
  9. Horváth Zorka Tiana
  10. Keller Johanna
  11. Keller Márton
  12. Kéri Nóra
  13. Kozmor Lola Terézia
  14. Németi Emma
  15. Simon-Varga Bori
  16. Simon-Varga Olivér
  17. Széphalmi Liza

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Némethné Boldizsár Krisztina
Osztályfőnök: Perczel-Szabó Katalin

  1. Egyed Dzsenifer Kendra
  2. Fekete Dorka Panna
  3. Grill Veronika
  4. Kelemen Ádám István
  5. Kéri Szabolcs
  6. Kövesi Hédi
  7. Krámli Dóra
  8. Nagy Nimród Sándor
  9. Nyerges Lujza
  10. Papp Lili
  11. Sánta Gergő
  12. Simon-Varga Fanni
  13. Strenner Balázs
  14. Szaraka Gergő
  15. Tóth Dorián Benett
  16. Túrós Balázs Domonkos
  17. Végh Flóra
  18. Veingartner Olivér
  19. Zömbik Léna

3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Martonné Lukács Katalin
Osztályfőnök: Csabai Anikó

  1. Baráth Barnabás
  2. Békefi Anna
  3. Denk Áron
  4. Dobos Máté
  5. Faa Barbara
  6. Fáth Sándor Renátó
  7. Horváth Dániel
  8. Nagy Bonita Blanka
  9. Nagy Patrícia Edina
  10. Sárvári Erik
  11. Somogyi Botond
  12. Szabó Letícia
  13. Teutsch Kriszta Szende
  14. Tőkés Kata Noémi
  15. Zsernoviczky Áron

4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kalmár-Fekete Andrea
Osztályfőnök: Vida Zsuzsanna

  1. Balogh Boglárka
  2. Borbás Bendegúz
  3. Egyed Alexandra Szófia
  4. Fekete Máté Péter
  5. Hajgató Dávid
  6. Herku Petra Mária
  7. Horváth Laura Brigitta
  8. Horváth Zsófia
  9. Kálmán Jázmin Ilona
  10. Kéri Richárd
  11. Koleszár Ákos József
  12. Kövesi Dávid
  13. Márkus Zoltán
  14. Nagy Boglárka
  15. Németh Dominik
  16. Patkó Balázs
  17. Tavaszi Dominik
  18. Tóth Blanka Amira


5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna

  1. Baráth Richárd
  2. Bényi Balázs
  3. Borbás Dániel Zoltán
  4. Denk Olivér
  5. Fekonya Roland
  6. Havelda Nóra Dóra
  7. Horváth Dorottya
  8. Horváth Luca
  9. Kormos Roland Balázs
  10. Krámli Adrienn
  11. Nagy Liliána Melinda
  12. Pataki Tamás
  13. Sári Jázmin
  14. Szabó György
  15. Szilágyi Zsolt
  16. Takács Emese
  17. Talián Dániel
  18. Varga Sándor Patrik
  19. Vörös Hanna


6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szokolainé Polyák Tünde

  1. Balogh Dániel
  2. Bódis Csenge
  3. Csaba Patrik
  4. Csobai Eszter
  5. Dávid Bálint
  6. Egner Misel Zsombor
  7. Gaier Eszter Teodóra
  8. Hunyadvári Balázs
  9. Kis Anna
  10. Kiss Violetta
  11. Krámli Melinda
  12. Molnár Réka
  13. Pandúr Levente
  14. Samu Gergő
  15. Szabó Jázmin
  16. Széphalmi Fanni
  17. Szoboszlai Csaba
  18. Szölöskei Szabolcs
  19. Talián Viola


7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváth Tünde

  1. Angyal Dóra
  2. Bardon Erik
  3. Békefi Dániel
  4. Biki Dóra
  5. Blank Máté Norman
  6. Böröndi Ádám
  7. Cseke Regina
  8. Dávid Ferenc
  9. Kertay Viola
  10. Kondics Dávid
  11. Korán Franciska
  12. Kovács-Sashalmi Zoltán
  13. Kókai Bálint
  14. Kőri Zoé
  15. Németh Gábor
  16. Németh Krisztián
  17. Pataki Bettina
  18. Pongrácz Lili Panna
  19. Szigecsán Áron
  20. Tóth Sára Virág
  21. Törteli Boglárka
  22. Véghelyi Dorina


8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Huszti Ambrus

  1. Bardon Szilárd
  2. Baumgartner Ferenc Bálint
  3. Bense Karina Réka
  4. Borbély Tamás
  5. Csaba André Zoltán
  6. Cseh Nikolasz Roland
  7. Csomai Gábor
  8. Feltein Richárd
  9. Harmati Kinga
  10. Harmati Máté
  11. Havelda Eszter Ágnes
  12. Kocsó Attila
  13. Kormos József Dániel
  14. Kovács-Sashalmi Katinka
  15. Kozma Nikolett
  16. Nagy Boglárka
  17. Nagy Gábor
  18. Nagy Vivien Martina
  19. Rudeczki Mária Noémi
  20. Sárvári Alexa
  21. Varga Bálint
  22. Vörös Zsüliett


 


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)