ISKOLAI NÉVSOR A 2016/2017-ES TANÉVBEN

 

1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Éberhardt Ilona
Osztályfőnök: Martonné Lukács Katalin

  1. Baráth Barnabás
  2. Békefi Anna
  3. Denk Áron
  4. Faa Barbara
  5. Fáth Sándor Renátó
  6. Horváth Dániel
  7. Jancsó Máté
  8. Nagy Bonita Blanka
  9. Nagy Patrícia Edina
  10. Sárfi Zselyke Alíz
  11. Sárvári Erik
  12. Somogyi Botond
  13. Strenner Balázs
  14. Szabó Letícia
  15. Teutsch Krisztina Szende
  16. Varga Csenge Sára
  17. Varga István Erik
  18. Varga Viktor Milán
  19. Zsernoviczky Áron

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kalmár-Fekete Andrea
Osztályfőnök: Tunner Dóra

  1. Balogh Boglárka
  2. Borbás Bendegúz
  3. Dávid Roland Pál
  4. Egyed Alexandra Szófia
  5. Fekete Máté Péter
  6. Hajgató Dávid
  7. Herku Petra Mária
  8. Horváth Laura Brigitta
  9. Horváth Zsófia
  10. Kálmán Jázmin Ilona
  11. Kéri Richárd
  12. Koleszár Ákos József
  13. Kövesi Dávid
  14. Márkus Zoltán
  15. Nagy Boglárka
  16. Patkó Balázs
  17. Tavaszi Dominik
  18. Tóth Blanka Amira


3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Klajkó Katalin

  1. Baráth Richárd
  2. Bódis Eszter
  3. Borbás Dániel Zoltán
  4. Denk Olivér
  5. Havelda Nóra Dóra
  6. Horváth Dorottya
  7. Horváth Luca
  8. Kormos Roland Balázs
  9. Krámli Adrienn
  10. Nagy Liliána Melinda
  11. Pataki Tamás
  12. Sári Jázmin
  13. Simon Bence
  14. Szabó György
  15. Szilágyi Zsolt
  16. Takács Emese
  17. Talián Dániel
  18. Varga Sándor Patrik
  19. Vörös Hanna


4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Némethné Boldizsár Krisztina
Osztályfőnök: Perczel-Szabó Katalin

  1. Balogh Dániel
  2. Bódis Csenge
  3. Czuczai Fruzsina
  4. Csaba Patrik
  5. Dávid Bálint
  6. Egner Misel Zsombor
  7. Gaier Eszter Teodóra
  8. Hunyadvári Balázs
  9. Kalamász Rebeka Alojzia
  10. Kis Anna
  11. Kiss Violetta
  12. Krámli Melinda
  13. Molnár Réka
  14. Pandúr Levente
  15. Szabó Jázmin
  16. Széphalmi Fanni
  17. Szoboszlai Csaba
  18. Szölöskei Szabolcs
  19. Talián Viola


5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváth Tünde
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Angyal Dóra
  2. Arquati Péter
  3. Bardon Erik
  4. Békefi Dániel
  5. Biki Dóra
  6. Blank Máté Norman
  7. Böröndi Ádám
  8. Cseke Regina
  9. Dávid Ferenc
  10. Kántor Kamilla
  11. Kertay Viola
  12. Kondics Dávid
  13. Korán Franciska
  14. Kovács-Sashalmi Zoltán
  15. Németh Gábor
  16. Pataki Bettina
  17. Pongrácz Lili Panna
  18. Szigecsán Áron
  19. Tóth Sára Virág
  20. Törteli Boglárka
  21. Véghelyi Dorina


6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Bardon Szilárd
  2. Baumgartner Ferenc Bálint
  3. Bense Karina Réka
  4. Borbély Tamás
  5. Csaba André Zoltán
  6. Cseh Nikolasz Roland
  7. Győri Liliána
  8. Harmati Kinga
  9. Harmati Máté
  10. Havelda Eszter Ágnes
  11. Kocsó Attila
  12. Kormos József Dániel
  13. Kovács-Sashalmi Katinka
  14. Kozma Nikolett
  15. Márkus Róbert
  16. Nagy Boglárka
  17. Nagy Gábor
  18. Nagy Vivien Martina
  19. Rudeczki Mária Noémi
  20. Sárvári Alexa
  21. Varga Bálint
  22. Vörös Zsüliett


7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Fodorné Szöllősi Dorottya
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Antal László
  2. Csomai Gábor
  3. Győri Cintia
  4. Horváth Csenge
  5. Kádár Regina Leila
  6. Kelemen Patrik Imre
  7. Kiss Máté
  8. Patkó Botond
  9. Rudeczki Péter Dominik
  10. Szabó László Zsolt
  11. Szilágyi Árpád
  12. Takács Regő
  13. Tobak Barbara
  14. Zabó Ádám
  15. Zsolnai Benjámin

 

8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

    1. Antal Dóra
    2. Baráth Kitti
    3. Bartalis Norbert
    4. Bella Balázs
    5. Borbély Ádám
    6. Czuczai Dorina
    7. Csaba Zsombor
    8. Dávid Imre Benjámin
    9. Faller Marianna
    10. Farkas Szabolcs
    11. Győri Eszter Anna
    12. Havelda Ádám
    13. Horváth Márton
    14. Imre Rebeka Réka
    15. Pongrácz Kitti Anna
    16. Sárfi Levente
    17. Szíj Tamás
    18. Varga Dominik

 

 


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)