ISKOLAI NÉVSOR A 2015/2016-OS TANÉVBEN

 

1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnárné Fekete Andrea
Osztályfőnök: Tunner Dóra

  1. Balogh Boglárka
  2. Borbás Bendegúz
  3. Egyed Alexandra Szófia
  4. Fekete Máté Péter
  5. Hajgató Dávid
  6. Horváth Laura Brigitta
  7. Horváth Zsófia
  8. Kálmán Jázmin Ilona
  9. Kéri Richárd
  10. Koleszár Ákos József
  11. Kövesi Dávid
  12. Márkus Zoltán
  13. Nagy Boglárka
  14. Patkó Balázs
  15. Tóth Blanka Amira


2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Klajkó Katalin

  1. Baráth Richárd
  2. Bódis Eszter
  3. Borbás Dániel Zoltán
  4. Denk Olivér
  5. Havelda Nóra Dóra
  6. Horváth Dorottya
  7. Horváth Luca
  8. Kormos Roland Balázs
  9. Krámli Adrienn
  10. Nagy Liliána Melinda
  11. Pataki Tamás
  12. Sári Jázmin
  13. Simon Bence
  14. Szabó György
  15. Szilágyi Zsolt
  16. Takács Emese
  17. Talián Dániel
  18. Varga Sándor Patrik
  19. Vörös Hanna


3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Boldizsár Krisztina
Osztályfőnök: Mirkai Dóra

  1. Balogh Dániel
  2. Bódis Csenge
  3. Czuczai Fruzsina
  4. Csaba Patrik
  5. Dávid Bálint
  6. Egner Misel Zsombor
  7. Gaier Eszter Teodóra
  8. Hunyadvári Balázs
  9. Kalamász Rebeka Alojzia
  10. Kis Anna
  11. Kiss Violetta
  12. Krámli Melinda
  13. Molnár Réka
  14. Pandúr Levente
  15. Szabó Jázmin
  16. Széphalmi Fanni
  17. Szoboszlai Csaba
  18. Szölöskei Szabolcs
  19. Talián Viola


4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Éberhardt Ilona
Osztályfőnök: Martin Gyöngyi

  1. Angyal Dóra
  2. Arquati Péter
  3. Bardon Erik
  4. Békefi Dániel
  5. Biki Dóra
  6. Blank Máté Norman
  7. Böröndi Ádám
  8. Cseke Regina
  9. Dávid Ferenc
  10. Kántor Kamilla
  11. Kertay Viola
  12. Kondics Dávid
  13. Korán Franciska
  14. Kovács-Sashalmi Zoltán
  15. Németh Gábor
  16. Pataki Bettina
  17. Pongrácz Lili Panna
  18. Szabó Attila
  19. Szigecsán Áron
  20. Tóth Sára Virág
  21. Törteli Boglárka
  22. Véghelyi Dorina


5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Bardon Szilárd
  2. Baumgartner Ferenc Bálint
  3. Bense Karina Réka
  4. Borbély Tamás
  5. Csaba André Zoltán
  6. Cseh Nikolasz Roland
  7. Győri Liliána
  8. Harmati Kinga
  9. Harmati Máté
  10. Havelda Eszter Ágnes
  11. Horváth Katrin
  12. Kocsó Attila
  13. Kormos József Dániel
  14. Kovács-Sashalmi Katinka
  15. Kozma Nikolett
  16. Nagy Boglárka
  17. Nagy Gábor
  18. Nagy Vivien Martina
  19. Rudeczki Mária Noémi
  20. Sárvári Alexa
  21. Varga Bálint
  22. Vörös Zsüliett


6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Fodorné Szöllősi Dorottya
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Antal László
  2. Csomai Gábor
  3. Eszenyi Nikolett Eszter
  4. Horváth Csenge
  5. Kádár Regina Leila
  6. Kelemen Patrik Imre
  7. Kiss Máté
  8. Korán Zsombor
  9. Patkó Botond
  10. Rudeczki Péter Dominik
  11. Szabó Imre
  12. Szabó László Zsolt
  13. Szilágyi Árpád
  14. Takács Regő
  15. Tobak Barbara
  16. Zabó Ádám
  17. Zsolnai Benjámin

 

7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

    1. Antal Dóra
    2. Baráth Kitti
    3. Bartalis Norbert
    4. Bella Balázs
    5. Borbély Ádám
    6. Czuczai Dorina
    7. Csaba Zsombor
    8. Dávid Imre Benjámin
    9. Faller Marianna
    10. Farkas Szabolcs
    11. Győri Cintia
    12. Győri Eszter Anna
    13. Havelda Ádám
    14. Horváth Márton
    15. Imre Rebeka Réka
    16. Pongrácz Kitti Anna
    17. Sárfi Levente
    18. Szíj Tamás
    19. Varga Dominik

 

8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváth Tünde
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Angyal Vivien
  2. Baumgartner Benjamin
  3. Eszenyi Alexandra Viktória
  4. Kertay Panna
  5. Kiss Ábel
  6. Kripli Nikolett
  7. Németh Ákos
  8. Patkó Boglárka
  9. Sáska Maja
  10. Straub Zoé
  11. Szoboszlai Dániel
  12. Takács Boglárka
  13. Varga Ádám
  14. Varga Dániel
  15. Zabó Zsófia



(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)