ISKOLAI NÉVSOR A 2012/2013-AS TANÉVBEN

 

1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Éberhardt Ilona
Osztályfőnök: Martin Gyöngyi

  1. Angyal Dóra
  2. Bardon Erik
  3. Békefi Dániel
  4. Biki Dóra
  5. Blank Máté Norman
  6. Böröndi Ádám
  7. Kalamász Benedek Etele
  8. Kántor Kamilla
  9. Kertay Viola
  10. Kovács-Sashalmi Zoltán
  11. Németh Gábor
  12. Pataki Bettina
  13. Pongrácz Lili Panna
  14. Szabó Attila
  15. Szigecsán Áron
  16. Tóth Sára Virág
  17. Törteli Boglárka
  18. Véghelyi Dorina

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnárné Fekete Andrea
Osztályfőnök: Moór Zsanett

  1. Bardon Szilárd
  2. Baumgartner Ferenc Bálint
  3. Bense Karina Réka
  4. Borbély Tamás
  5. Czvetkó Milán
  6. Csaba André Zoltán
  7. Cseh Nikolasz Roland
  8. Harmati Kinga
  9. Harmati Máté
  10. Havelda Eszter Ágnes
  11. Kormos József Dániel
  12. Kovács-Sashalmi Katinka
  13. Kozma Nikolett
  14. Nagy Boglárka
  15. Nagy Gábor
  16. Nagy Vivien Martina
  17. Rudeczki Mária Noémi
  18. Sárvári Alexa
  19. Varga Bálint
  20. Veisz Regő

3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Boldizsár Krisztina

  1. Antal László
  2. Cvetkó István
  3. Csőgör Csenge
  4. Eszenyi Nikolett Eszter
  5. Horváth Csenge
  6. Kádár Regina Leila
  7. Kelemen Patrik Imre
  8. Kiss Máté
  9. Patkó Botond
  10. Rudeczki Péter Dominik
  11. Szabó Imre
  12. Szabó László Zsolt
  13. Szilágyi Árpád
  14. Takács Regő
  15. Tobak Barbara
  16. Zabó Ádám
  17. Zsolnai Benjámin

 

4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Klajkó Katalin
Osztályfőnök: Németh Ildikó

    1. Antal Dóra
    2. Baráth Kitti
    3. Bartalis Norbert
    4. Borbély Ádám
    5. Czuczai Dorina
    6. Csaba Zsombor
    7. Csiszár Andrea
    8. Csomai Gábor
    9. Dávid Imre Benjámin
    10. Faller Marianna
    11. Farkas Szabolcs
    12. Győri Eszter Anna
    13. Havelda Ádám
    14. Imre Rebeka Réka
    15. Pongrácz Kitti Anna
    16. Sárfi Levente
    17. Strenner Márk
    18. Szíj Tamás
    19. Varga Dominik

 

5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Peidl Éva
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Angyal Vivien
  2. Baumgartner Benjamin
  3. Czvetkó Gábor Bendegúz
  4. Dupcsik Réka
  5. Illikmann Eliza
  6. Kertay Panna
  7. Kiss Ábel
  8. Kripli Nikolett
  9. Németh Ákos
  10. Patkó Boglárka
  11. Sáska Maja
  12. Straub Zoé
  13. Szoboszlai Dániel
  14. Takács Boglárka
  15. Varga Ádám
  16. Varga Dániel
  17. Zabó Zsófia



6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Cseh Regina Naomi
  2. Csőgör Boglárka
  3. Dávid Krisztofer
  4. Eszenyi Alexandra Viktória
  5. Hamvas Csaba Viktor
  6. Hegyi Barnabás
  7. Hunyadvári Bálint
  8. Kishalmi István János
  9. Kovács Anita
  10. Kovács Ildikó
  11. Krámli Máté
  12. Linczmajer Enikő
  13. Papp István
  14. Pintér Dominika
  15. Schuszter Patrik
  16. Szakasits Fanni
  17. Szoboszlai Soma
  18. Tóth Albert Martin
  19. Varga Dominika

 

7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Dr. Ferencz Istvánné
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Barabás Klaudia
  2. Benkő Dominik
  3. Biki Dominika
  4. Csomai Dávid
  5. Eigner Beatrix Anna
  6. Faller Bettina
  7. Hajgató József
  8. Hamvas Richárd Róbert
  9. Nagy Károly Kornél
  10. Pogasits László Mihály
  11. Regenye Dániel Péter
  12. Tárnai László Richárd

 

8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Baumgartner Bence
  2. Csizmadia Zsuzsanna
  3. Farkas Lili
  4. Fertig Gábor
  5. Hunyadvári Laura
  6. Kovács Réka
  7. Krámli Tamás
  8. Németh Csaba
  9. Suller Levente
  10. Szabó Orsolya
  11. Szauer János
  12. Török Petra
  13. Varga Milán

 


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)