ISKOLAI NÉVSOR A 2011/2012-ES TANÉVBEN

 

1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnárné Fekete Andrea
Osztályfőnök: Moór Zsanett

  1. Bardon Szilárd
  2. Baumgartner Ferenc Bálint
  3. Bense Karina Réka
  4. Borbély Tamás
  5. Czvetkó Milán
  6. Csaba André Zoltán
  7. Cseh Nikolasz Roland
  8. Harmati Kinga
  9. Harmati Máté
  10. Havelda Eszter Ágnes
  11. Kormos József Dániel
  12. Kovács-Sashalmi Katinka
  13. Kozma Nikolett
  14. Nagy Boglárka
  15. Nagy Gábor
  16. Nagy Vivien Martina
  17. Pataki Bettina
  18. Rudeczki Mária Noémi
  19. Sárvári Alexa
  20. Varga Bálint
  21. Veisz Regő

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Szalainé Kelemen Zsuzsanna

  1. Antal László
  2. Cvetkó István
  3. Csőgör Csenge
  4. Eszenyi Nikolett Eszter
  5. Gáll Tibor Renátó
  6. Horváth Csenge
  7. Kádár Regina Leila
  8. Kelemen Patrik Imre
  9. Kiss Máté
  10. Patkó Botond
  11. Rózsa Kimberli
  12. Rudeczki Péter Dominik
  13. Szabó Imre
  14. Szabó László Zsolt
  15. Szilágyi Árpád
  16. Takács Regő
  17. Tobak Barbara
  18. Zabó Ádám
  19. Zsolnai Benjámin

 

3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Klajkó Katalin
Osztályfőnök: Heilig Franciska, Haraszti Dóra

    1. Antal Dóra
    2. Baráth Kitti
    3. Bartalis Norbert
    4. Borbély Ádám
    5. Czuczai Dorina
    6. Csaba Zsombor
    7. Csiszár Andrea
    8. Csomai Gábor
    9. Dávid Imre Benjámin
    10. Faller Marianna
    11. Farkas Szabolcs
    12. Győri Eszter Anna
    13. Havelda Ádám
    14. Imre Rebeka Réka
    15. Pongrácz Kitti Anna
    16. Sárfi Levente
    17. Strenner Márk
    18. Szíj Tamás
    19. Varga Dominik

 

4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Boldizsár Krisztina
Osztályfőnök: Éberhardt Ilona

  1. Angyal Vivien
  2. Baumgartner Benjamin
  3. Czvetkó Gábor Bendegúz
  4. Dupcsik Réka
  5. Illikmann Eliza
  6. Kertay Panna
  7. Kiss Ábel
  8. Kripli Nikolett
  9. Németh Ákos
  10. Patkó Boglárka
  11. Sáska Maja
  12. Straub Zoé
  13. Szamosi Lilla
  14. Szoboszlai Dániel
  15. Takács Boglárka
  16. Varga Ádám
  17. Varga Dániel
  18. Zabó Zsófia



5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Cseh Regina Naomi
  2. Csőgör Boglárka
  3. Dávid Krisztofer
  4. Eszenyi Alexandra Viktória
  5. Hamvas Csaba Viktor
  6. Hegyi Barnabás
  7. Hunyadvári Bálint
  8. Kishalmi István János
  9. Kovács Anita
  10. Kovács Ildikó
  11. Krámli Máté
  12. Linczmajer Enikő
  13. Papp István
  14. Pintér Dominika
  15. Schuszter Patrik
  16. Szakasits Fanni
  17. Szoboszlai Soma
  18. Tóth Albert Martin
  19. Varga Dominika

 

6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Dr. Ferencz Istvánné
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Barabás Klaudia
  2. Biki Dominika
  3. Csomai Dávid
  4. Eigner Beatrix Anna
  5. Faller Bettina
  6. Hajgató József
  7. Hamvas Richárd Róbert
  8. Nagy Károly Kornél
  9. Regenye Dániel Péter
  10. Pogasits László Mihály

 

7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Baumgartner Bence
  2. Csizmadia Zsuzsanna
  3. Farkas Lili
  4. Fertig Gábor
  5. Hunyadvári Laura
  6. Kovács Réka
  7. Krámli Tamás
  8. Németh Csaba
  9. Suller Levente
  10. Szabó Orsolya
  11. Szauer János
  12. Tárnai László Richárd
  13. Török Petra
  14. Varga Milán

 

8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Peidl Éva
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Bakonyi Alexandra
  2. Bán Ádám
  3. Bócsa Szelina
  4. Csaba Fruzsina
  5. Fábián Sarolta
  6. Fáth Krisztina
  7. Horváth Kornél
  8. Mustos Rebeka
  9. Nagy Krisztián
  10. Papp Dorottya
  11. Szabó Evelin
  12. Törteli Tamás
  13. Vecsey-Körmendi Tamás
  14. Vodenyák Csilla

 

 

 


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)