ISKOLAI NÉVSOR A 2010/2011-ES TANÉVBEN

 

1. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Kovácsné Kauker Katalin
Osztályfőnök: Szalainé Kelemen Zsuzsanna

  1. Antal László
  2. Cvetkó István
  3. Csőgör Csenge
  4. Eszenyi Nikolett Eszter
  5. Gáll Tibor Renátó
  6. Horváth Csenge
  7. Horváth Katrin
  8. Kádár Regina Leila
  9. Kelemen Patrik Imre
  10. Kiss Máté
  11. Patkó Botond
  12. Rózsa Kimberli
  13. Rudeczki Péter Dominik
  14. Szabó Imre
  15. Szabó László Zsolt
  16. Szilágyi Árpád
  17. Takács Regő
  18. Tobak Barbara
  19. Zabó Ádám
  20. Zsolnai Benjámin

 

2. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Heilig Franciska
Osztályfőnök: Fodor Istvánné

    1. Antal Dóra
    2. Baráth Kitti
    3. Bartalis Norbert
    4. Blaha Patrik
    5. Borbély Ádám
    6. Czuczai Dorina
    7. Csaba Zsombor
    8. Csiszár Andrea
    9. Csomai Gábor
    10. Dávid Imre Benjámin
    11. Faller Marianna
    12. Farkas Szabolcs
    13. Győri Eszter Anna
    14. Havelda Ádám
    15. Imre Rebeka Réka
    16. Kekk Dávid
    17. Pongrácz Kitti Anna
    18. Sárfi Levente
    19. Strenner Márk
    20. Szíj Tamás
    21. Varga Dominik

 

3. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Boldizsár Krisztina
Osztályfőnök: Éberhardt Ilona

  1. Angyal Vivien
  2. Baumgartner Benjamin
  3. Czvetkó Gábor Bendegúz
  4. Illikmann Eliza
  5. Kertay Panna
  6. Kiss Ábel
  7. Kiss Marcell András
  8. Kripli Nikolett
  9. Németh Ákos
  10. Patkó Boglárka
  11. Sáska Maja
  12. Straub Zoé
  13. Szamosi Lilla
  14. Szoboszlai Dániel
  15. Takács Boglárka
  16. Varga Ádám
  17. Varga Dániel
  18. Zabó Zsófia



4. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Molnárné Fekete Andrea
Osztályfőnök: Koronczai Éva

  1. Cseh Regina Naomi
  2. Csőgör Boglárka
  3. Dávid Krisztofer
  4. Eszenyi Alexandra Viktória
  5. Hamvas Csaba Viktor
  6. Hegyi Barnabás
  7. Hunyadvári Bálint
  8. Kishalmi István János
  9. Kovács Anita
  10. Kovács Ildikó
  11. Krámli Máté
  12. Linczmajer Enikő
  13. Papp István
  14. Pintér Dominika
  15. Schuszter Patrik
  16. Szakasits Fanni
  17. Szoboszlai Soma
  18. Tóth Albert Martin
  19. Váradi Tamás
  20. Varga Dominika

 

5. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Dr. Ferencz Istvánné
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Barabás Klaudia
  2. Biki Dominika
  3. Eigner Beatrix Anna
  4. Faller Bettina
  5. Hajgató József
  6. Hamvas Richárd Róbert
  7. Nagy Károly Kornél
  8. Regenye Dániel Péter

 

6. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Horváthné Sáry Zsuzsanna
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Baumgartner Bence
  2. Csizmadia Zsuzsanna
  3. Csomai Dávid
  4. Delizotti Fruzsina
  5. Farkas Lili
  6. Fertig Gábor
  7. Hunyadvári Laura
  8. Kiss Bernadett Sára
  9. Kovács Réka
  10. Németh Csaba
  11. Suller Levente
  12. Szabó Orsolya
  13. Szauer János
  14. Varga Milán

 

7. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Peidl Éva
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Bakonyi Alexandra
  2. Bán Ádám
  3. Bócsa Szelina
  4. Csaba Fruzsina
  5. Fábián Sarolta
  6. Fáth Krisztina
  7. Horváth Kornél
  8. Krámli Tamás
  9. Mustos Rebeka
  10. Nagy Krisztián
  11. Papp Dorottya
  12. Szabó Evelin
  13. Török Petra
  14. Törteli Tamás
  15. Vecsey-Körmendi Tamás
  16. Vodenyák Csilla

 

8. OSZTÁLY

Osztályfőnök: Szalma Csilla
Tanulószoba: Szöllőskei Lászlóné

  1. Dávid Márk
  2. Eigner Edina
  3. Gaier Regina
  4. Hamvas Eszter Ilona
  5. Kéri Bettina
  6. Kovács Krisztián
  7. Krein Krisztián
  8. Kripli Richárd
  9. Molnár Bence
  10. Pintér Vivien
  11. Suller Janka Mária
  12. Suller Mátyás
  13. Szoboszlai Kristóf
  14. Szűcs Richárd

 

 


(copyright: Petőfi Sándor Általános Iskola)